GMC Acadia - nadstandardní komfort

04.08.2013 | Lucie Osmanská

Vůz GMC Acadia si vysloužil kladné hodnocení nejen od uživatelů, ale také od kritiky. Důvodem je nejen jeho výkon, výrazný styl, nadstandardní funkce nebo velký nákladový prostor.

Co se týče komfortu a spolehlivosti, nemůže se měřit s ostatními vozy v kategorii „středně velký SUV“. Všechny modely Acadia pro rok 2013 jsou poháněny 3,6 litrovým motorem V6 se šestistupňovou automatickou převodovkou.

Pohodlí pro celou rodinu i něco navíc

GMC Acadia nabízí dostatek prostoru až pro osm lidí. Cestující se tak mohou pohodlně usadit ve všech třech řadách, a to i dospělí. Recenzenti hodnotí kladně také velký nákladový prostor.
Do základní výbavy patří kamera, satelitní rádio nebo zadní parkovací senzory. Mezi volitelné funkce se řadí navigační systém, střešní okno a DVD systém. Někteří recenzenti tvrdí, že jistý problém může představovat zadní výhled, Acadia však přichází s řešením ve formě kamery.

Pokud se vám zdá GMC Acadia příliš drahá, můžete se poohlédnout po její levnější variantě – Chevrolet Traverse. Ten nabízí srovnatelnou spotřebu, nákladový prostor i bezpečnost.

 

Zdroj foto: foter.com
 

Aktuálně píšeme

Nový Opel Corsa bude ještě letos | 10.02.2019

Mazda chystá nové SUV | 06.02.2019

Hyundai chce crossover | 03.02.2019

Komentáře ke článku

Vožit nový komentář
pátý den v týdnu

BAZAR VOZŮ 4x4 A SUV

do
do

MENU

Dříve než vyjedete do terénu, musíte se prokousat městem. Sledujte webkamery na motoristickém portálu Chcižít.cz.

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2012 - 2019

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK