Honda Vezel ve sportovní úpravě

30.12.2013 | Autor: redakce

Nový crossover Honda Vezel se na trhu nestihla ani pořádně ohřát (20. prosince se začala prodávat v Japonsku) a již byla oznámena její sportovní úprava pod názvem Honza Vezel Mugen Performance Edition, jíž se dočkáme v průběhu roku 2014.
 

Inovace Hondy Vezel Mugen

Oproti „klasické“ verzi se u Mugenu dočkáme nových spoilerů, nárazníků, pružin, tužších tlumičů, výfukového systému, koncového tlumiče (možná titanového), o palec větších kol (tentokrát 18 palcová), a také chromovaných koncovek. Vylepšení se dočká i brzdový systém s lepšími destičkami a odolnější brzdovou kapalinou. Interiér si pak budete moci vylepšit karbonovým krytem zpětného zrcátka.
 

Motorizace

Motorizace u sportovní verze Hondy Vezel zůstane prakticky beze změn. Těšit se tedy můžeme na zážehový motor s výkonem 131 koní či hybrid s podobným výkonem. V současné době však bohužel není známo, kdy se obě (sportovní i nesportovní) varianty objeví v Evropě.

Zdroj foto: worldcarfans.com

Aktuálně píšeme

Lexus chce konkurenci pro Lamborgini Urus | 29.11.2018

Rivian R1T je nový elektrický pickup | 27.11.2018

Subaru má nový plug-in hybrid | 22.11.2018

Komentáře ke článku

Vožit nový komentář
pátý den v týdnu

BAZAR VOZŮ 4x4 A SUV

do
do

MENU

Dříve než vyjedete do terénu, musíte se prokousat městem. Sledujte webkamery na motoristickém portálu Chcižít.cz.

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2012 - 2018

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK