KB System dojel první před KUBI teamem

15.10.2013 | Autor: redakce

Lehce po půl čtvrté vyrazily do své poslední letošní šestihodinovky automobilové posádky. Skvělou přípravu mechaniků i jezdeckou dovednost předvedl KB System offroad team, který loni v tuto dobu již slavil mistrovský titul sezony.

Letos ale ještě musí zabojovat. Nyní ho dělí čtyři body od KUBI teamu Geneve, který v Janovicích dojel se ztrátou pouhého jednoho kola na druhém místě a své síly nyní soustředí na finálovou jízdu, na kterou se velmi těší oba hlavní soupeři. Obrovskou radost měl i VYPE racing team s.r.o. se svým speciál do jednoho litru. Dojel absolutně třetí a vůbec poprvé bral největší pohár za první místo ve své kategorii. Navíc o čtyři kola porazil absolutně čtvrtého Dušana Randýska jedoucího pod hlavičkou Rally#Cat by KM Racing. Ten v celkovém pořadí sezony mezi speciály do 1000 ccm nyní ztrácí jen dva body na první RTR projects, který v Janovicích dojel za EMU Teamem CZ na čtvrtém místě v kategorii. I tady jde ještě o hodně.

Naopak "své jisté" má již nyní Kamionservis, který v Ředhošti závěrečnou jízdou pro radost oslaví mistrovský titul mezi Amatéry. Stejně jako KB system se svým autem do dvou litrů.

Při pohledu do absolutního pořadí sezony podle počtu ujetých kilometrů zatím suverénně vede KUBI team Geneve před KB System offroad teamem a Rally#Cat by KM Racing teamem. Pokud KUBI v posledním závodu dobře odstartuje a neskončí hned po pár metrech, měl by toto prvenství udržet. Nicméně vše je zatím otevřené. Rozhodne napínavé finálové klání v Ředhošti, které se jede 9. listopadu 2013.

Zdroj: offroadmaraton.cz

Aktuálně píšeme

Ford F-150 bude elektrický | 18.01.2019

Jak bude vypadat SUV Ferrari? | 27.12.2018

Suzuki postavilo pick-up verzi Jimny | 25.12.2018

Komentáře ke článku

Vožit nový komentář
pátý den v týdnu

BAZAR VOZŮ 4x4 A SUV

do
do

MENU

Dříve než vyjedete do terénu, musíte se prokousat městem. Sledujte webkamery na motoristickém portálu Chcižít.cz.

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2012 - 2019

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK