Nová Audi Q2 jde do prodeje v záží

23.08.2016 | Jan Prošek

Německá automobilka Audi, která patří do velkého koncernu Volkswagen, chystá dlouho očekávanou věc. V září začne prodej kompaktního SUV Audi Q2. Společnost připravila také speciální edici s názvem Q2 Edition #1. Dostane mimo jiné exkluzivní barvu karoserie.

Pro zájemce asi tou nejzajímavější novinkou je věc na první pohled patrná. Speciální šedý lak Quantum. Tato barva není zvolena náhodně, zvýrazňuje totiž kontrast s černými detaily. Například se zrcátky, prahy či koly. Když už jsme u kol, tak ta v tomto modelu mají pět paprsků a jejich velikost je devatenáct palců.

Podprobnější informace o automobilu Audi Q2 můžete najít ve článku, který před časem vyšel na této adrese:  http://www.autadoterenu.cz/v-zeneve-byla-predstavena-audi-q2-1225/. Vedení automobilky oznámilo, že předprodej řady Q2 Edition bude zahájen v záží a první zájemci se svých vozů dočkají v listopadu. 

Aktuálně píšeme

Nová Kia Sorento mnoho změn nenabídne | 30.11.2017

Volvo začíná vyrábět malé SUV | 28.11.2017

Mini představilo krásnou buginu | 23.11.2017

Komentáře ke článku

Vožit nový komentář
pátý den v týdnu

BAZAR VOZŮ 4x4 A SUV

do
do

MENU

Dříve než vyjedete do terénu, musíte se prokousat městem. Sledujte webkamery na motoristickém portálu Chcižít.cz.

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2012 - 2017

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK