Panda se v reklamě představí jako Monster Truck

14.12.2012 | Autor: redakce

Na reklamě je důležité, aby uměla oslovit, byla zábavná a dobře zapamatovatelná. Přesně tyto tři body si vzala k srdci automobilka Fiat, která na začátku roku spuatí dost netradiční reklamu na novou generaci Pandy s pohonem všech čtyř kol.

Reklama bude ztvárňovat příběh dvou přátel, kteří si vyrazí na hory s Pandou 4x4. Během cesty se ale z vozidla stane Monster Truck. O tom nebude vědět řidič, který v domění, že sedí v běžné Pandě, při vystupování vypadne a bude tak pro smích nejen svým přátelům, ale možná i divákům u televizních obrazovek.

V reklamě se objevila skutečná Panda na skutečných "monsterských" kolech. Podvozek je tvořen z amerického offroadu Jeep CJ-7, kola jsou z traktoru, jejich průměr činí 150 centimetrů, šířka je 50 centimetrů. V druhém odstavci jsme zmínili situaci, kdy řidič vypadne z vozu. Pokud by to tak bylo doopravdy, tak by v případě upravené pandy na obřích kolech spadl z výšky 390 centimetrů. Šířka dosahuje 280 centimetrů a délka 380 centimetrů.

Pohon 4x4 u sériové Pandy je řešen elektronicky řízeným připojováním zadních kol. Z motorů jsou pro tento vůz na výběr 0,9 TwinAir Turbo a 1,3 MultiJet II.

Video

Video Fiat Panda 4x4 Monster Truck raw footage

Aktuálně píšeme

Ford F-150 bude elektrický | 18.01.2019

Jak bude vypadat SUV Ferrari? | 27.12.2018

Suzuki postavilo pick-up verzi Jimny | 25.12.2018

BAZAR VOZŮ 4x4 A SUV

do
do

MENU

Dříve než vyjedete do terénu, musíte se prokousat městem. Sledujte webkamery na motoristickém portálu Chcižít.cz.

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2012 - 2019

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK