Proč dát přednost KFZ plechovým diskům oproti ostatním?

01.09.2016 | Autor: placená inzerce

Kola vašeho vozu a jejich bezvadný stav jsou základem každého kvalitního zážitku z jízdy. Nezáleží na tom, zda si jízdu autem užíváte jako sport, nebo je pro vás vozidlo jen praktickým řešením dopravy. Spolehlivá kola budete potřebovat vždy. Časem si budete muset také vyměnit plechové disky a zde vyvstává otázka – po které značce nebo výrobci sáhnout? Na následujících řádcích najdete několik zásadních argumentů, proč dát přednost plechovým diskům KFZ před ostatními. Zbytek už je na vás.

Nekupujte si levné ocelové disky, které neprochází přísnými kontrolami

Na trhu sice můžete najít celou řadu různých levných ocelových disků, převážně, importovaných z Číny. Pokud ale chcete skutečnou kvalitu a spolehlivost, sáhněte raději po značce KFZ. V každé etapě její výroby probíhá přísná kontrolní fáze, která naprosto vylučuje jakékoli pochybení lidského či strojového faktoru. Kola KFZ mají díky kontrolám a testům výborné vlastnosti, které je nepředurčují jen k rychlé, ale také pohodlné a naprosto bezpečné jízdě autem. Testy disků KFZ probíhají přímo ve výrobnách, které jsou navíc situovány v zemích notoricky známých svou kvalitou a puntičkářstvím – Německu, Švýcarsku a Rakousku.

Nepoznáte rozdíl mezi disky z prvovýroby a koly KFZ

Originální ocelové disky je třeba po čase vyměnit, tomu se zkrátka nevyhnete. Zatímco u kol z levnějších materiálů poznáte rozdíl prakticky během první jízdy, u kol KFZ si výměny ani nevšimnete. Jízda je stejně hladká a komfortní jako u disků z prvovýroby. Materiálem a způsobem provedení se totiž diskům z prvovýroby velmi podobají a dodržují stejné výrobní standardy. Ocelové disky KFZ jsou díky svým skvělým vlastnostem vhodné pro ježdění v jakémkoli počasí, v létě i v zimě.

Prestižní certifikace TÜV je zárukou kvality

Lepší ocelové disky podléhají certifikacím různého druhu a disky KFZ se mohou pochlubit certifikátem opravdu světové úrovně. Sdružení několika německých organizací (pod názvem Technischer Überwachungs-Verein neboli Technické kontrolní sdružení) udílí certifikát TÜV pouze výrobkům s výjimečnou kvalitou. Kola značky KFZ navíc splňují velmi přísnou normu TÜV 9001:2000. Tento certifikát je hmatatelným důkazem o tom, že ocelové disky doporučují motoristům opravdové kapacity v oboru.

Disky KFZ jsou homologované pro jízdu v Evropské unii

Homologace znamená testování a schvalování určitého výrobku pro konkrétní účel. Homologace částí vozidel je obzvláště důležitá, neboť nejde jen o kvalitu jízdy, ale především také o bezpečnost všech účastníků provozu. U kol značky KFZ se můžete vždy spolehnout na to, že jsou homologována pro evropské standardy a mají osvědčení českého Ministerstva dopravy o technické způsobilosti pro použití v ČR. Rozhodně vám nedoporučujeme používat levné nehomologované disky – pravidelně propadají v různých nezávislých testech a jsou většinou nespolehlivé.

KFZ: Disky se skvělým poměrem cena/kvalita

Disky KFZ nejsou určeny jen pro movitější majitele luxusních aut, jejich kvality si mohou díky dostupným cenám užít i běžní motoristé. Tato německá značka si během své dlouholeté existence nalezla cestu k srdcím i podvozkům automobilistů po celé Evropě, a to zcela právem. Nevyžadují žádnou extra údržbu a při rozumném zacházení vám vydrží dlouho. Mají skvělou odolnost vůči sněhu, dešti i posypové soli, což určitě potěší všechny, kteří brázdí české silnice v zimním období.

zdroj foto: pixabay.com

Aktuálně píšeme

Lexus chce konkurenci pro Lamborgini Urus | 29.11.2018

Rivian R1T je nový elektrický pickup | 27.11.2018

Subaru má nový plug-in hybrid | 22.11.2018

BAZAR VOZŮ 4x4 A SUV

do
do

MENU

Dříve než vyjedete do terénu, musíte se prokousat městem. Sledujte webkamery na motoristickém portálu Chcižít.cz.

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2012 - 2018

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK