První místa ankety obsadily opravdové offroady

03.11.2006 | redakce

Již jsme vás informovali o anketě na prestižním serveru novinky.cz. V rubrice auto-moto probíhal průzkum o nejoblíbenější terénní automobil. Jak anketa dopadla?

Vítězem se stal nad očekávání UAZ Patriot, držící dobré jméno ruské automobilky, získané v letech minulých. Patriot se s pověstí nezničitelného offroadu posunuje svým moderním designem téměř až do třídy SUV, jejíž zástupci si s ním však v jízdě v terénu nikterak nezadají.

Nejžhavější favorit, Land Rover Defender, skončil na druhém místě. Dalším překvapením ankety se stal Hummer H2, který bývá pravidelně a velice často odsuzován na všech internetových fórech a diskusích. Patří mu třetí místo, dostal se tak nad legendy jako ARO nebo Mercedes řady G.
S podivem je, že vyhlášené offroady jako Santana, Jeep Cherokee, Nissan Patrol, Mitsubishi Pajero nebo Toyota Land Cruiser nezaznamenaly úspěch téměř žádný. Mnohé z nich dokázal v oblíbenosti překonat i Hummer H3. Korejské terénní vozy v anketě zastoupil získáním téměř jednoho procenta hlasů Hyundai Terracan.

Zde si můžete prohlédnout nejposlednější stav ankety v posledním dni, který se nám podařilo zachytit.

Aktuálně píšeme

Nový Opel Corsa bude ještě letos | 10.02.2019

Mazda chystá nové SUV | 06.02.2019

Hyundai chce crossover | 03.02.2019

Komentáře ke článku

Vožit nový komentář
pátý den v týdnu

BAZAR VOZŮ 4x4 A SUV

do
do

MENU

Dříve než vyjedete do terénu, musíte se prokousat městem. Sledujte webkamery na motoristickém portálu Chcižít.cz.

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2012 - 2019

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK