Renault Sandero přichází v nové verzi pro neevropský trh - Stepway míří do Brazílie

23.02.2014 | Autor: redakce

Mezi zákazníky napříč celým světem jsou stále více populární terénní vozy, čehož si je vědoma i automobilka Renault. Ta nyní přichází s novou verzí svého Sandera nesoucí označení Stepway Tweed, a jenž bude nově dostupné pro trh v Brazílii.

V Evropě je již zákazníkům nabízená nová verze tohoto SUVčka a to pod záštitou Dacie. Každopádně na trzích mimo Evropu je toto vozidlo produkováno pod značkou Renault. Právě novější verze bude vycházet ze svého předchůdce. Karosérie však dozná designových změn - čeká se více černé barvy. Zatmavené budou i hlavní světlomety, nebude chybět ani ochrana nárazníku a podobné novinky. Do tmavé barvy je navrhnut i vnitřek vozidla, kde se však objeví bílé prvky, například v případě sedaček.

Motory budou moci spalovat benzín i etanol, což je pro brazilské řidiče poměrně oblíbené palivo, neboť má poté automobil vyšší výkon (slabší jednotka 78 kW, silnější 82 kW). Sandero nebude mít k dispozici pohon na všechna čtyři kola.

Zdroj: Renault

Aktuálně píšeme

Nová Kia Sorento mnoho změn nenabídne | 30.11.2017

Volvo začíná vyrábět malé SUV | 28.11.2017

Mini představilo krásnou buginu | 23.11.2017

Komentáře ke článku

Vožit nový komentář
pátý den v týdnu

BAZAR VOZŮ 4x4 A SUV

do
do

MENU

Dříve než vyjedete do terénu, musíte se prokousat městem. Sledujte webkamery na motoristickém portálu Chcižít.cz.

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2012 - 2017

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK