Trstěnice přivítaly OffRoad Maraton 2013

Autor: redakce

Čtvrtý díl seriálu OffROAD Maraton 2013 se jel uplynulou sobotu v motokrosovém areálu Na Cechu v Trstěnicích. Mezi auty byl nejúspěšnější tým RIS racing se svou buggy, který s přehledem projel cílovou páskou jako první.

Program sobotního dne byl nabitý kategoriemi z řad enduro motorkářů a vyznavačů čtyřkolek. Až úplný závěr offroadové soboty patřil autům na čtyřech kolech. Skvělý výkon předvedl nováček letošního seriálu RIS racing team, který se svou buggy najezdil a nalétal 50 kol. A navzdory dvoukolové penalizaci za nepřítomnost druhého jezdce po stanovené hodině si udržel absolutní prvenství i vítězství v kategorii Speciál do jednoho litru. Celkově druhý RTR projects najel 47 kol před třetím WINGS teamem, který si 45 koly zajistil plný počet bodů ve své kategorii i třetí místo absolutně. Jeho největší soupeř KB System offroad team se kvůli defektu kola musel spokojit s druhou příčkou. Radost týmu ale udělal druhý stájový speciál do dvou litrů, který svoji kategorii vyhrál. Nejlepším amatérskou posádkou byl stabilně jezdící Kamionservis.

Zdroj a foto: offroadmaraton.cz