Válečné zbarvení Peugeot 2008 DKR pro Rallye Dakar 2016

21.12.2015 | Autor: redakce

Zklamání automobilky Peugeot z Rallye Dakar 2015 by mělo být odčiněno na nadcházejícím ročníku. Tým již dříve představil nejen novou techniku, s níž vyrazí do bojů o stupně vítězů, ale nově přišel i s válečným zbarevním.

V tuto chvíli už je většina týmů, včetně toho od Peugeotu, na cestě do jižní Ameriky. Oproti loňsku, kdy francouzskou automobilku trápily technické problémy, se vozy Peugot zdokonalily a je od nich očekávaný maximální úspěch. Jak už jsme vás dříve informovali o voze Peugeot 2008 DKR, musel se kompletně přepracovat. Prodloužil se rozvor, změnily se vnější rozměry a úpravou prošla i karoserie. Tu již zdobí nové válečné zbarvení hlavního sponozorů značky Peugeot, kdy nemůže chybět tradiční Red Bull nebo Total. Do kokpitu čtyř vozů usednou jezdecké špičky, kdy nebude chybět tradiční účastník Carlos Sainz, Stéphane Peterhansel, bývalý motocyklový účastník Rallye Dakar Cyril Despres a nově se na pouštní maratón vypraví devítinásobný mistr seriálu WRC Sebastien Loeb.

Zdroj foto: Peugeot

Stéphane Peterhansel, Cyril Despres a Sebastien Loeb.

Více na http://www.auto.cz/peugeot-2008-dkr-barvach-dakar-2016-91031?utm_source=auto.cz&utm_medium=copy

Aktuálně píšeme

Nový Opel Corsa bude ještě letos | 10.02.2019

Mazda chystá nové SUV | 06.02.2019

Hyundai chce crossover | 03.02.2019

Foto
Komentáře ke článku

Vožit nový komentář
pátý den v týdnu

BAZAR VOZŮ 4x4 A SUV

do
do

MENU

Dříve než vyjedete do terénu, musíte se prokousat městem. Sledujte webkamery na motoristickém portálu Chcižít.cz.

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2012 - 2019

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK