Volkwagen Atlas dostane dva motory

01.11.2016 | Jan Prošek

Bylo to tak a vždy to tak pravděpodobně bude. Americký zákazník se žádá specifický vůz. Jeho automobil by měl být velký, robustní, vyvolávající respekt u ostatních řidičů. A právě z tohoto důvodu se na území USA příliš neprodávají vozy jako je například Volkswagen Tiguan.
 

Společnost Volkwagen nyní připravila model Atlas, který by se měl prodávat právě v Severní Americe. Je to opravdu velké auto, díky rozměrům 5037 mm délka, 1979 šířka a 1768 mm výška se stává největším modelem. Uvnitř je díky tomu hodně prostoru, a tak mohou být použity tři řady sedaček.
 

Vedení VW se nechalo slyšet, že celkem snadno půjdou sklapovat sedačky ve třetí a druhé řadě. Díky tomu vznikne hodně velký úložný prostor. Nebude chybět ani velké množství bezpečnostních a luxusních prvků. Vítanou novinkou jsou pokolizní systémy. Ty mají jediný úkol - zabrzdit auto po dopravní nehodě, aby nedocházelo k dalším následným nehodám. Základem bude zážehový čtyřválec o objemu dva litry. Druhým motorem je vidlicový šestiválec s objemem 3,6 lity.  

 

Aktuálně píšeme

Lexus chce konkurenci pro Lamborgini Urus | 29.11.2018

Rivian R1T je nový elektrický pickup | 27.11.2018

Subaru má nový plug-in hybrid | 22.11.2018

BAZAR VOZŮ 4x4 A SUV

do
do

MENU

Dříve než vyjedete do terénu, musíte se prokousat městem. Sledujte webkamery na motoristickém portálu Chcižít.cz.

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2012 - 2018

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK