Jedinečný jeep si nechal vyrobit boháč z Číny

09.02.2017 | Jan Prošek

Na prví pohled nevypadá nikterak krásně. Auto Rat Rod se jeví jako kdesi zapomenutý vůz, na kterém se vyřádily přírodní živly. Následně dostal nová kola a vrátil se do provozu. Zdání ovšem pořádně klame. Jedná se o Jeep Wrangler Hunting Unlimied.

Mezi milovníky terénních automobilů se zcela jistě najde někdo, kdo by si tento vůz rád pořídil a nechal by jej zaparkovaný před domem. Ostatní lidé by pravděpodobně nechápavě kroutili hlavou. Na každý pád se jedná o auto, které je velmi drahé.

Bulharská tuningová firma Vilner právě tento vůz vyrobila pro nejmenovaného čínského zbohatlíka. Společnost Vilner se obvykle zabývá obšíváním a předěláváním interiéru, v tomto případě však změnila snad úplně všechno.

Základem je Jeep Wrangler Unlimited z roku 2012. Ten byl zbaven všech součástek, červený lak byl zbroušený až na kov. Ten byl pak speciální metodou leptaný, díky čemuž následně zrezl. Tento proces byl následně zastavený a vůz pokryt průsvitným lakem. 

Aktuálně píšeme

Lexus chce konkurenci pro Lamborgini Urus | 29.11.2018

Rivian R1T je nový elektrický pickup | 27.11.2018

Subaru má nový plug-in hybrid | 22.11.2018

BAZAR VOZŮ 4x4 A SUV

do
do

MENU

Dříve než vyjedete do terénu, musíte se prokousat městem. Sledujte webkamery na motoristickém portálu Chcižít.cz.

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2012 - 2018

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK