Honker 42 2,4 - recenze, uživatelský test

25.02.2013 09:21  
celkové hodnocení:

87 %

Jsem army nadšenec a tak se v terénních vozech docela vyžívám. Když jsem si před pěti lety plánoval koupě nějakého teréňáčka, volba nakonec padla na Honkera 42. Auto má jednoduchou účelnou konstrukci a působivý vzhled, což sehrálo hlávní roli v mé koupi. Protože často jezdím do města a zúčastňoval jsem se vojenských cvičení a předváděcích akcí, byl jsem si jistý, že mě s Honkerem nemůže potkat žádný vážný problém v terénu. Tam je prostě nepřekonatelný. Interiér je prostorný a ergonomický uspořádaný. Příjmený je posez v anatomických sedadlech a stejně tak si pochvaluju dostatek místa a dobré odhlučnění. Elastické zavěšení podvozku je velice komfortní a pracuje dobře jak na silnici, tak v terénu. Obě nápravy jsou tuhé, zavěšené na listových pružinách. Honker je vybaven turbodieslem Andoria, vstřikování zajišťuje osvědčený systém Bosch. Celkový výkon motoru je 75kW. Převodovka je 5-ti rychlostní, práce s ní je perfektně, jednotlivé převody přesně zapadají, není vůle apod. Výčet závad za dobu, co Honkera vlastním není velký. Řešel jsem prasklou nádrž, výměnu kuloých čepů a brz. samozřejmostí byla výměna oleje.


Shrnutí auto recenze Honker 42 2,4

Hodnocení

Maximální psokojenost

Jízdní vlastnosti

lepší auto do terénu asi neznám

Komfort

Praktičnost

Celkové hodnocení v procentech pro Honker 42 2,4

87% ze 100%

Klady

- výborná průchodnost terénem,
- spolehlivost,
- dobré jízdní vlastnosti

Zápory

- spotřeba

Komentáře ke článku

Vožit nový komentář
pátý den v týdnu

RECENZE AUT 4x4 A SUV

Magazín bazar.autadoterenu.cz přináší recenze aut 4x4 a SUV. Zvažujete nákup ojetého vozu Honker 42 ? Dřív než si vyberete, pročtěte si naše auto recenze a budete moudřejší.

do
do

MENU

Dříve než vyjedete do terénu, musíte se prokousat městem. Sledujte webkamery na motoristickém portálu Chcižít.cz.

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2012 - 2019

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK