Land Rover Freelander 2.0 TD4 - recenze, uživatelský test

28.04.2013 10:53  
celkové hodnocení:

95 %

Tohle je už můj třetí vůz z anglické automobilky a možná se mě drží stěstí, ale doposud na žádném autě jsem neměl žádnou provozní závadu. Auto drží na silnici velmi jistě, i když si zajedu do lesa, tak pohodička. Jak se k auto budete chovat vy, tak ono k Vám, ale to platí u většiny vozů. Pravidelně se držím servisních prohlídek po najetí 20 000km, kde cena v servise je zhruba v rozmezí 6000-8000Kč. Vyměňili mě tam vždy opotřebené součástky provozu, brzdové destičky, přední kotouč a přední díl kardanu po 100 000km. Dost často i tuhle výměnu doporučují samotní zkušení uživatelé tohodle vozu, jak jsem se dočetl, když jsem koukal jak spokojení jsou i jiní lidé s tímhle autem. Také mě zarazilo pár lidí co tuhle značku kritizuje, museli koupit zřejmě po nějakém dobytkovi co se o auto nestaral nebo si pěkně vymýšlí. Můj kamarád ma tohle auto ještě déle a je stejně spokojený jako já.Bez menšího zaváhání bych do téhle značky i druhu auta šel znova.


Shrnutí auto recenze Land Rover Freelander 2.0 TD4

Hodnocení

Jízdní vlastnosti

Komfort

Praktičnost

Celkové hodnocení v procentech pro Land Rover Freelander 2.0 TD4

95% ze 100%

Klady

- Spolehlivé,
- Bez závad a poruch,
- Na silnici i v terénu působí velmi sebevědomně,

Zápory

- Pokud se o auto neumíte slušně starat, nečekejte že bude držet jak škodovka.

Komentáře ke článku

Vožit nový komentář
pátý den v týdnu

RECENZE AUT 4x4 A SUV

Magazín bazar.autadoterenu.cz přináší recenze aut 4x4 a SUV. Zvažujete nákup ojetého vozu Land Rover Freelander ? Dřív než si vyberete, pročtěte si naše auto recenze a budete moudřejší.

do
do

MENU

Dříve než vyjedete do terénu, musíte se prokousat městem. Sledujte webkamery na motoristickém portálu Chcižít.cz.

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2012 - 2018

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK