Subaru Forester 2.0 XS - recenze, uživatelský test

25.02.2013 10:21  
celkové hodnocení:

95 %

Forester je vzhděové hezké a komfortní auto, které jsem si vybral díky jeho spolehlivosti, prostornosti a dobré průchodnosti. Měl jsem možnost se s ním ještě před mou koupí svézt a to mě jen utvrdilo v tom, abych si ho koupil. Podařilo se mi narazit na dobrého prodejce, pána, který s ním jezdil minimálně a hodně o vůz pečoval, takže jsem doslova přebíral klenot. Šlo mi také o bezpečnost, pohon všech kol a mít vůz a automatem. Jízdní vlastnosti jsou za všech podmínek skvělé, trošku mám pocit z naklánění vozu v zatáčkách, ale to bude asi jen pocitová záležitost. Dvoulitrový motor má skvělý průběh a pracuje bez problému. Spotřeba je vzhledem k hmotnosti auta poněkud vyšší, pohybuje se kolem 9 až 10 litrů. Neřešil jsem zatím ani jednu poruchu, možná i kvůli kvalitnímu servisu předcvhozího majitele, za což mu patří dík.


Shrnutí auto recenze Subaru Forester 2.0 XS

Hodnocení

Jízdní vlastnosti

Komfort

Praktičnost

Celkové hodnocení v procentech pro Subaru Forester 2.0 XS

95% ze 100%

Klady

- bezpečnost,
- komfortnost,
- pohodlí,
- prostor,
- motor,
- vzhled,
- jízdní vlastnosti

Zápory

- žádné

Komentáře ke článku

Vožit nový komentář
pátý den v týdnu

RECENZE AUT 4x4 A SUV

Magazín bazar.autadoterenu.cz přináší recenze aut 4x4 a SUV. Zvažujete nákup ojetého vozu Subaru Forester ? Dřív než si vyberete, pročtěte si naše auto recenze a budete moudřejší.

do
do

MENU

Dříve než vyjedete do terénu, musíte se prokousat městem. Sledujte webkamery na motoristickém portálu Chcižít.cz.

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2012 - 2019

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK