Suzuki Jimny 1,3 - recenze, uživatelský test

23.10.2012 11:14  
celkové hodnocení:

70 %

Jimny je malé auto, určené spíš pro dva lidi. Přední sedačky mají výborné boční vedení, jdou posunout dopředu a sklopit do roviny se zadníma sedákama, zadní opěrky jdou sklopit až k zadním dveřím. Uvnitř auta je nevýhoodu malé odkládací prostory a aby toho nebylo málo, tak jich v autě ani moc není - pouze malý kastlík u spolujezce, malý šuplík u ručky a otevírací za ručkou, jen úzké kapsy ve dveřích, v kufru dvě malé schránky na stranách. Kufr je dost vysoký, šikovnější naskládají větší množství zavazadel až do stropu. Výkon motoru je dostatečný. Max. rychlost zhruba 140 km/h. Ideální jízda je těch 80 - 90 km/h. Spotřeba je relativně příznivá. Dlouhodobý průměr je tak kolem těch 9 litrů na 100 kilometrů. Podvozek je na silnici příliš tvrdým, dá se na to zvyknout. Tuhé nápravy si poradí s ledajakým terénem. Světlá výška by mohla být ještě tak o 5 cm větší.


Shrnutí auto recenze Suzuki Jimny 1,3

Hodnocení

Jízdní vlastnosti

Komfort

Praktičnost

praktické jak pro koho a jak na co

Celkové hodnocení v procentech pro Suzuki Jimny 1,3

70% ze 100%

Klady

- průchodnost terénem,
- pohodlné sedačky,
- motor

Zápory

- málo odkládacích přihrádek

Komentáře ke článku

Vožit nový komentář
pátý den v týdnu

RECENZE AUT 4x4 A SUV

Magazín bazar.autadoterenu.cz přináší recenze aut 4x4 a SUV. Zvažujete nákup ojetého vozu Suzuki Jimny ? Dřív než si vyberete, pročtěte si naše auto recenze a budete moudřejší.

do
do

MENU

Dříve než vyjedete do terénu, musíte se prokousat městem. Sledujte webkamery na motoristickém portálu Chcižít.cz.

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2012 - 2018

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK