Toyota Land Cruiser 3,0 - recenze, uživatelský test

02.09.2014 20:59  
celkové hodnocení:

80 %

Sedmnáctým rokem si vozím zadek v toyotě a je tedy jasné, že za takto dlouhou se na autě objevily nějaké ty závady, o kterých bych se s vámi podělil. Každopádně pokaždé (naštěstí) šlo o pouhé maličkosti, které souvisely zejména s opotřebením materiálu, a nikdy nešlo o nic, co by bylo náročné na opravu nebo stálo mnoho peněz. Pravidelně jsem tedy vyměňoval veškeré filtry, žárovky, baterii, samozřejmě pneumatiky, atd. Co se týče spokojenosti s autem, tak ta určitě je. Za tuto dlouhou dobu mi vždy věrně sloužilo a nikdy mě nenechalo někde stát. Takže doufám, že to takto nějaký čas ještě zůstane. Navíc jezdím často po polních cestách, kde je tento model jako ryba ve vodě. Nicméně i po městských silnicích nebo na dálnicích se s tímto vozem jezdit dát. Bohužel mít Land Cruiser také něco stojí. Konkrétně je myšlena spotřeba, která nepatří mez nejnižší a drží se okolo 15 litrů v průměru. Tento nedostatek však nahrazují zbylé plusy, jako dostatek prostoru uvnitř auta, pěkně a přehledně zařízený interiér (včetně ovládacího panelu) a hlavně dostatek prostoru v kufru, což je pro mě také dost zásadní. Když poté někam jedeme v pěti lidech, tak si také nikdo nestěžuje na málo místa. Co se týče samotné jízdy, tak tu si vychutnávám. Díky podvozku, který je přizpůsoben pro všelijaké nerovnosti a perfektním sedačkám, se jezdí parádně. Navíc lze projíždět i trochu rychleji zatáčky, neboť se v nich Land Cruiser nenaklání.


Shrnutí auto recenze Toyota Land Cruiser 3,0

Hodnocení

Jízdní vlastnosti

Komfort

Praktičnost

Celkové hodnocení v procentech pro Toyota Land Cruiser 3,0

80% ze 100%

Klady

- super auto - držák,
- spolehlivost i přes ten rok výroby,
- komfort,
- pohodlí

Zápory

- docela velká spotřeba

Komentáře ke článku

Vožit nový komentář
pátý den v týdnu

RECENZE AUT 4x4 A SUV

Magazín bazar.autadoterenu.cz přináší recenze aut 4x4 a SUV. Zvažujete nákup ojetého vozu Toyota Land Cruiser ? Dřív než si vyberete, pročtěte si naše auto recenze a budete moudřejší.

do
do

MENU

Dříve než vyjedete do terénu, musíte se prokousat městem. Sledujte webkamery na motoristickém portálu Chcižít.cz.

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2012 - 2019

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK