Toyota Land Cruiser 3,0 - recenze, uživatelský test

12.12.2012 11:58  
celkové hodnocení:

85 %

Na Land Cruiserovi oceňuji jeho bezporuchovost a spolehlivost. Je to pohodlné auto pro opravdové offroad nadšence.Interiér je dokonale propracován, všechno máte hezky při ruce, k dispozici jsou přihrádky, odkládací šuplíky, apod. Sedadla včetně loketní opěrky jsou velmi pohodlná a při usednutí se vám nabízí skvělý výhled. Třílitr jede jak utrženej ze řetězu, ale tohle má i tu druhou stránku a to takovou, že spotřeba se pohybuje kolem 10 litrů. Práce automatické převodovky je bezproblémová a naprosto dokonalá. Jsem příznivcem automatů, takže spokojenost. Cruiser má stalý pohon všech kol s možností uzávěrky, která se dělí na pomalou a rychlou a dále pak uzávěrkou na zadní kola, což pomůže hlavně když zapadnete. S tímto autem jsem velice spokojený a ačkoliv to není ideální rodinné auto, tak můžu doporučit už i vzhledem k bezpečnosti.


Shrnutí auto recenze Toyota Land Cruiser 3,0

Hodnocení

Jízdní vlastnosti

Komfort

Praktičnost

Celkové hodnocení v procentech pro Toyota Land Cruiser 3,0

85% ze 100%

Klady

- bezpečný,
- výkonný motor,
- pohodlí,
- krásný interiér,
- dílenské zpracování Cruisera

Zápory

- spotřeba

Komentáře ke článku

Vožit nový komentář
pátý den v týdnu

RECENZE AUT 4x4 A SUV

Magazín bazar.autadoterenu.cz přináší recenze aut 4x4 a SUV. Zvažujete nákup ojetého vozu Toyota Land Cruiser ? Dřív než si vyberete, pročtěte si naše auto recenze a budete moudřejší.

do
do

MENU

Dříve než vyjedete do terénu, musíte se prokousat městem. Sledujte webkamery na motoristickém portálu Chcižít.cz.

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2012 - 2019

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK