Toyota RAV 4 2.0 - recenze, uživatelský test

01.12.2012 11:10  
celkové hodnocení:

86 %

Požadavky na další ojetý vůz byly takové, že jsem chtěl prostorné auto s dostatečným zrychlením a solidními jízdními vlastnostmi. Podmínkou byl také benzínový motor. Po různých debatách a zjišťováni si informací na internetu jsem se rozhodl pro RAVku. je to auto se tsálým pohonem 4x4 s rozdělením kroutícího momentu 50/50, bez redukce a uzávěrek diferenciálu. Uzávěrku nepotřebuji, redukce tam být mohla, ale není to zase takový problém. Při průjezdu zatáčkou je naklánění karoserie v rozumných mezích. Jízdní vlastnosti na silnici částečně omezují balonové pneumatiky. Dvoulitrový benzínový motor VVT-i je docela dost živý. Spotřeba dělá 9 litrů, ale to je při normální jízdě. Výbavu vozu tvoří manuální klimoška, okna v elektrice, centrální dálkové zamykání, originální rádio s CD, výškově stavitelné sedadlo řidiče, přední mlhovky.


Shrnutí auto recenze Toyota RAV 4 2.0

Hodnocení

zatím ano

Jízdní vlastnosti

Komfort

výborné

Praktičnost

Celkové hodnocení v procentech pro Toyota RAV 4 2.0

86% ze 100%

Klady

- dílenské zpracování,
- motor,
- bezpečnost

Zápory

- prostornost

Komentáře ke článku

Vožit nový komentář
pátý den v týdnu

RECENZE AUT 4x4 A SUV

Magazín bazar.autadoterenu.cz přináší recenze aut 4x4 a SUV. Zvažujete nákup ojetého vozu Toyota RAV 4 ? Dřív než si vyberete, pročtěte si naše auto recenze a budete moudřejší.

do
do

MENU

Dříve než vyjedete do terénu, musíte se prokousat městem. Sledujte webkamery na motoristickém portálu Chcižít.cz.

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2012 - 2019

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK