Toyota RAV 4 2.0 - recenze, uživatelský test

25.02.2013 22:53  
celkové hodnocení:

90 %

Ravku jsem koupil své přítelkyni, hrozně se jí líbila a musím říct, že občas se s ní svezu i já. Moc se mi líbí pohodlné sezení, vpředu je docela dost místa, vzadu už je to slabší a vyšší postavy budou mít trošku problém. Ačkoliv je interiér hezky zpracovaný, působí poněkud laciným dojmem. Proti chodu motoru, zatáhu a reakci nemám jedinou výtku. Byl jsem mile překvapen, jak dokáže motor ihned zabrat v případě zrychlení. Samozřejmě, že každý větší přišlápnutí plynu se projev í na spotřebě. Jízda v klidu je kolem 8 litrů, rychlejší pak 9-10 litrů. Při jízdě na suchu Toyota v zatáčkách dobře drží stopu, ale má tendenci se naklánět. Auto nemá problém s lehčím terénem (vyzkoušeno), ale je potřeba dávat pozor na výšku podvozku a hlavně na výfuk a nápravu. nějaké vážné záavdy jsme zatím neřešili, čeká nás výměna oleje a brzd.


Shrnutí auto recenze Toyota RAV 4 2.0

Hodnocení

Jízdní vlastnosti

Komfort

Praktičnost

Celkové hodnocení v procentech pro Toyota RAV 4 2.0

90% ze 100%

Klady

- neustálý pohon 4x4,
- automatická převodovka,
- pohodlí a bezpečnost,

Zápory

- spotřeba,
- dražší ND

Komentáře ke článku

Vožit nový komentář
pátý den v týdnu

RECENZE AUT 4x4 A SUV

Magazín bazar.autadoterenu.cz přináší recenze aut 4x4 a SUV. Zvažujete nákup ojetého vozu Toyota RAV 4 ? Dřív než si vyberete, pročtěte si naše auto recenze a budete moudřejší.

do
do

MENU

Dříve než vyjedete do terénu, musíte se prokousat městem. Sledujte webkamery na motoristickém portálu Chcižít.cz.

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2012 - 2019

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK