Bentley nabízí Flying Spur v další variantě

13.10.2019 | Jan Prošek

Zákazníci, kteří se rozhodnou pro koupi vozu Bentley Flying Spur, mají další možnost. Pokud se jim nelíbí velké množství chromu, tak si mohou koupit variantu, která je místo stříbrné barvy v barvě temně černé.

Jde o takzvanou Blackline Specification, což je nová nabídka značky Bentley a stojí v přepočtu 114 tisící korun. V poměru k jiným autům to rozhodně není málo, ale u Bentley to není až tak mnoho. Zejména pokud přihlédneme k tomu, kolik se toho změní.

Velkou změnou prošla čelní maska, která je nově tmavá. Rámy kolem světel, vstupy vzduchu na nárazníku. Proměnou prošel také výfuk. Vůz dostal také nová speciální dvoubarevná kola o průměru 21 palců, což je o jeden palec méně než má normální model.

Jinak automobil nemá žádné technické úpravy, pod kapotou je dvanáctiválec s objemem 6 litrů a výkonem 664 koní. Pohon je 4x4. Cena vozu i s paketem začíná kolem 4 800 tisíc korun.

Aktuálně píšeme

Bude Porsche 911 jako SUV? | 25.02.2020

Lotus chystá SUV | 04.02.2020

Crossover UX nebude nejmenším modelem Lexusu | 24.01.2020

Komentáře ke článku

Vožit nový komentář
pátý den v týdnu

BAZAR VOZŮ 4x4 A SUV

do
do

MENU

Dříve než vyjedete do terénu, musíte se prokousat městem. Sledujte webkamery na motoristickém portálu Chcižít.cz.

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2012 - 2020

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK