Ford se vrací na evropské autosalony

02.06.2019 | Jan Prošek

V září se koná v německém Frankfurtu nad Mohanem autosalon a společnost Ford na něm nebude chybět. Do Německa přiveze faceliftovaný model Kuga a nový Explorer. Lze předpokládal, že také dorazí crossover Puma.

Autosalon proběhne od 12. do 22. září a bude na něm slavnostně odhalena nová generace vozu Ford Kuga. Poslední autosalony společnost Ford vynechala a do světa vypustila informace, že se jedná o snižování nákladů. Nyní se vrací.

Podle webu Automotive News, který o návratu Fordu na autosalony informoval jako první, bude právě ve Frankfurtu také představen vůz Kuga. Přítomnost modelu Puma zatím nebyla oficiálně potvrzena, ale upoutávka na tento vůz se dostala na světlo světa na stejné události jako modely Kuga a Explorer.

Automotive News se také opírá o tvrzení jednoho ze zástupců automobilky, který řekl, že se Ford chystá na autosalony, na nichž bude ukazovat své novinky. Novými vozy jsou Puma a Explorer, Kuga dostala nový facelift.

 

Aktuálně píšeme

Bude Porsche 911 jako SUV? | 25.02.2020

Lotus chystá SUV | 04.02.2020

Crossover UX nebude nejmenším modelem Lexusu | 24.01.2020

Komentáře ke článku

Vožit nový komentář
pátý den v týdnu

BAZAR VOZŮ 4x4 A SUV

do
do

MENU

Dříve než vyjedete do terénu, musíte se prokousat městem. Sledujte webkamery na motoristickém portálu Chcižít.cz.

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2012 - 2020

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK