Jaguar F-Pace se podrobil náročnému testování

04.08.2015 | Autor: redakce

"Nic neponechat náhodě", znělo jasně z nejvyšších míst managementu automobilky Jaguar. A tak se nově chystaný a premiérový model SUV F-Pace musel potýkat jak se severskou zimou, tak i pouštním teplem.

Maximálně spolehlivý vůz za všech podmínek. Zřejmě takto chce Jaguar prezentovat své premiérově SUV a tak se rozhodl ho vyzkoušet i mimo klasické zpevněné silnice. Provřený byl jak v offroadových sekcích, tak i rozdílných teplotách. K tomu posloužily země jako Švédsko nebo Dubaj. V severském státě se testovalo v areálu Arjeplog, kde se většinou teplota pohybuje od -15 do -40°C, i chladněji. V Dubaji se naopak Jaguar F-Pace pěkně zapotil. Teplota 50°C ve stínu důkladně prověřila všechny komponenty a stejně tak i testovacího řidiče, který při jízdě na přímém slunci naměřil teplotu v interiéru i kolem 70°C.

Jako sériově vyráběný model se Jaguar F-Pace poprvé představí na podzimním autosalonu ve Frankfurtu nad Mohanem. Prodej je naplánován na začátek roku 2016.

Zdroj: youtube
 

Video

Video 2016 Jaguar F-Pace testing in extreme conditions

Aktuálně píšeme

Renault Espace dostane facelift | 01.12.2019

Audi představila své vrcholné SUV | 24.11.2019

V Číně je klon Range Roveru, ale je sedmkrát levnější | 17.11.2019

Komentáře ke článku

Vožit nový komentář
pátý den v týdnu

BAZAR VOZŮ 4x4 A SUV

do
do

MENU

Dříve než vyjedete do terénu, musíte se prokousat městem. Sledujte webkamery na motoristickém portálu Chcižít.cz.

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2012 - 2019

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK