Kompaktní SUV Jaguar C-X17 v roce 2015?

Autor: redakce

Britský Jaguar představil na současném autosalonu ve Frankfurtu nad Mohanem nový model - luxusní SUV s názvem C-X17, který je prvním autem, které je postaveno na hliníkové platformě. První vůz by měl být vyroben v roce 2015, ovšem není jisté, jestli se bude jednat konkrétně o toto SUV, nebo pouze o klasický sedan.

Na první pohled zaujme vůz svým designem - představen byl v metalické modré, kterou zajímavým způsobem doplňují mohutné pětipaprskové disky v černé barvě. Interiér navrhl hlavní designér značky Iana Calluma. Sedačky se odlišují ode všech, jaké jste kdy viděli. U zadních sedaček je k dispozici displej, který též nabízí připojení k internetu. Délka modelu je 4718 mm a výška 1649 mm. Pohonná jednotka zatím nebyla upřesněna.

Stále nebylo rozhodnuto, jestli se SUV Jaguar C-X17 promění v sériovou verzi. Jisté je, že Jaguar chce začít využívat novou hliníkovou technologii, označovanou jako iQ[Al]. Prvním modelem s hliníkovou platformou je oficiálně ohlášený sedan, který by se měl začít vyrábět v roce 2015.

Zdroj foto: jaguar.cz

Aktuálně píšeme

Přestavba aut pro firmy, myslivce či dobrodruhy | 20.12.2023

Kontrolky v autě - které jsou důležité a co dělat když svítí | 31.10.2022

Jak si užít jízdu v terénním voze bezpečně? Tohle je naše rada | 21.09.2022

Komentáře ke článku

Vožit nový komentář
pátý den v týdnu

BAZAR VOZŮ 4x4 A SUV

do
do

MENU

Dříve než vyjedete do terénu, musíte se prokousat městem. Sledujte webkamery na motoristickém portálu Chcižít.cz.

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2012 - 2024 | nastavení cookies