MČR NORD CUP 2004 zná své Mistry

20.11.2004 | redakce

Vyhlášením celkových výsledků bylo v sobotu 13.11. 2004 ukončeno MČR NORD CUP 2004. V Hostinci na Polevsku se sešli kromě nejlepších offposádek letošního ročníku, také všichni rozhodčí a pořadatelé - členové Novoborského Off Road Clubu, Kladeňáci i Niváci.
   Program začal trochu neobvykle – promítáním filmu Oldy Pokorného z ME EUROTRIAL 2004, kterého se zúčastnilo 7 českých posádek. Podívaná to byla opravdu dost dobrá. Inspirací na  příští sezónu víc než dost.
   Promítání skončilo, slova se  ujal ředitel NORD CUPu a moderátor v jedné osobě Choroš. Nejdříve  vyhlášení NIVA CUPu, které připravili členové NIVA CLUBU Česká Lípa. Nejlepší „niváckou“ posádkou se stal  Petr Šrejma s Vláďou  Horynou.
   NORD CUP 2004  -   vyhlášeny byly čtyři nejlepší posádky v každé kategorii, které si převzaly své ceny – od pytlů brambor za čtvrtá místa, po desetikilové šunky pro vítěze. Nechyběly ceny od sponzorů a poháry. Ty pro Mistry ČR všech čtyř kategorií věnovalo ÚAMK Praha. Titul Mistra ČR získali: v kat. malých leštěnek - Marek a Karel Vodrážkovi – STIHL Team, ve velkých leštěnkách -  Lukáš Komín s Patrikem Želechovským – BOHEMIA OFF ROAD. Malé speciály: Bohdan Nowy a Petrové Zídek a Preussler, velké speciály - Marek Michal se Zděnkem Vrabcem – AUTO SEMA DELTA TEAM.
   Nástupem čtyř vítězných posádek před „buginou“ subíků pomalu končilo vyhlášení. Ještě cena pro nejúspěšnější posádku  – „subíky“ a milá perlička na závěr. Ze čtyř Mistrů ČR  jsou  dva novopečení taťkové – Lukáš Komín – taťka týdenního Tomáška a Marek Michal – jeho Kačenka se narodila pár hodin před vyhlášením. Gratulujeme ještě jednou a malým offmiminkům přejeme  jen to nejlepší.
   Ceny byly předány, zbylo už jen vše dobře oslavit. Country kapela, travesti show, o zábavu se  neplánovaně postaral i domorodec Péťa, který se snažil „uhnat“ všechny dvě „travesťácké  zpěvačky“.
   Pak už volná zábava, taneček, pitíčko…. kolik kdo zvládl.
   Co napsat závěrem? Trochu  ze statistiky NORD CUPu 2004: 7 závodů, 5 závodišť, 63 posádek, nejvíce obsazená kategorie – velké leštěnky – 29 posádek. Nejhorší počasí: poslední závod v Ujkovicích / zima, déšť, bláto, bláto,bláto../. Offsezóna je za námi. Velký dík patří všem, kdo se podíleli na pořádání letošního ročníku: členům Novoborského Off Road Clubu, Offroad Clubu Krnov, Kladeňákům, ČL-Nivákům, Oldovi, který s námi jezdil po závodech a dokončuje sestřih z celého seriálu. Děkujeme sponzorům, partnerům,off-fandům i divákům. Samozřejmě také všem posádkám, které na NORD CUP 2004 přijely.
   Přípravy NORD CUPu 2005 jsou v plném proudu. Výzvou a motivací pro malé leštěnky  jistě bude hlavní cena – motorová pila, kterou pro tuto kategorii  věnuje firma STIHL. O hlavních cenách pro ostatní  kategorie se zatím  jedná.
   Přejeme všem offroaďákům krásné vánoce, pod stromečkem dostatek poloos a diferáků . Na jaře 2005 se na Vás všechny těšíme. 
                                                                        macale

LĚŠTĚNKY do 2000 ccm
1. Marek a Karel Vodrážkovi – STIHL Team – Suzuki Samurai
2. Miloš Vondrák,Tomáš Holubář – Mikrocar HK – Avia A11 Trend
3. Jaroslav a Marek Zemanovi – Zemteam - Daihatsu
4. Jan Bednář,Mráz – Spojstav – Suzuki Samurai

LEŠTĚNKY  nad 2000 ccm
1. Lukáš Komín, Patrik Želechovský – Bohemia Off Road – Jeep Cherokee
2. Petr Kvoch, Karel Eis – Mitsubishi Sýkora – Mitubishi Pajero MT 2,6
3. Martin Odvárka,Aleš Bartoš – Extreme Offroad AGT – Nissan Patrol
4. Jarda Uher, Tomáš Nebeský – Offroad Děčín – Toyota Land Cruiser 80

SPECIÁLY do 2000 ccm
1. Bohdan Nowy, Petr Zídek, Preussler – SK Subi RacingTeam – Subaru 4WD
2. Petr Šrejma,Vladimír Horyna – Offroad Team Šrejma – Lada Niva
3. Zdeněk Šilhavý, Mareček Fábera – Králíkáři - Daihatsu
4. Dušan Dvořák,Kalivoda,Stibůrek.. – Střechy Planá – Pajero Swift

SPECIÁLY nad 2000 ccm
1. Marek Michal, Zdeněk Vrabec – Auto Sema Delta Team – MidiSema 4
2. Milan Sedláček, Robert Grygarčík - Auto Sema Delta Team – MidiSema2
3. Karel Sláma, Patrik Klabík – Antisema 4 – Range Rover 3500
4. Pavel Znášík, Jiří Pazourek – Žabáci  - Nissan Patrol

Celkové výsledky NORD CUPu 2004, kalendář NORD CUP 2005 na www.nboffroad.cz.

Aktuálně píšeme

Renault Espace dostane facelift | 01.12.2019

Audi představila své vrcholné SUV | 24.11.2019

V Číně je klon Range Roveru, ale je sedmkrát levnější | 17.11.2019

Komentáře ke článku

Vožit nový komentář
pátý den v týdnu

BAZAR VOZŮ 4x4 A SUV

do
do

MENU

Dříve než vyjedete do terénu, musíte se prokousat městem. Sledujte webkamery na motoristickém portálu Chcižít.cz.

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2012 - 2019

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK