Návrat do USA se odsouvá, potvrdil šéf Škody

19.10.2017 | Jan Prošek

Ne úplně krátkou dobu si vedení mladoboleslavské automobilky zahrávalo s myšlenkou, že by znovu začala dodávat vozy na severoamerický trh. Britský týdeník Autocar ale od šéfa firmy zjistil, že se tento krok odsouvá.

„Potřebujeme více času ke zpracování plánu, jak vstoupil na tento velmi specifický trh,“ pravil v rozhovoru Berhnard Maier. Následně také uvedl, že v současné době neexistuje žádný přesný termín, do kterého by se měl tento krok naplánovat.

Od Škody je to celkem logický a očekávatelný krok, neboť se nyní musí primárně soustředit na vývoj nového levného auta pro indický trh, na kterím vznikl prostor a česká automobilka by jej ráda zaplnila nový vozem. 

Pravdou ale zůstává, že siŠkoda už nechala v USA zaregistrovat nějaké značky. Je pravděpodobné, že pokud k návratu do USA dojde, tak pak by to (vzhledem ke  specifikům trhu) muselo být s vozy typu Octavia, Yeti, Superb a Kodiaq. 

Aktuálně píšeme

Bude Porsche 911 jako SUV? | 25.02.2020

Lotus chystá SUV | 04.02.2020

Crossover UX nebude nejmenším modelem Lexusu | 24.01.2020

Komentáře ke článku

Vožit nový komentář
pátý den v týdnu

BAZAR VOZŮ 4x4 A SUV

do
do

MENU

Dříve než vyjedete do terénu, musíte se prokousat městem. Sledujte webkamery na motoristickém portálu Chcižít.cz.

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2012 - 2020

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK