Nejlevnější rodinná auta s pohonem 4x4

Autor: redakce

Uvažujete o koupi ojetého vozidla s pohonem na všechna čtyři kola? Máme pro vás tip na deset nejlevnějších aut z nižší střední třídy a kategorie SUV. Je mezi nimi váš potenciální favorit?

Auto s pohonem 4x4 rozhodně není na škodu. Pro jeho výběr se většinou rozhodují ti motoristé, jenž žijí v horských oblastech nebo jsou milovníky lyžování a často jsou jejich cílem i zahraniční lyžařská střediska. Tam všude jistě tento systém pohonu naplno využijete. Chystáte-li se pořídit takovýto vůz, zkuste si jej vybrat mezi našimi deseti cenově nejpřijatelnějšími variantami.

10. Volkswagen Golf Variant 1.6 TDI

Volkswagen uměl vytvořit opravdu kvalitní rodinná auta a verze Volkswagen Golf Variant to jen potvrzuje. Příjemné pohodlí, bezpečnost a silný motor se zalíbí celé rodině. Jde o šipičkový automobil nižší střední třídy, kterému pohon 4x4 jen dodal na výjimečnosti. Bohužel, cenovka za vůz není pro každého, proto je auto na desátém místě v hodnocení.

Cena: 566 900 Kč

9. Seat Altea XL 2.0 TDI

Chcete pořádné XL rodinné auto? Pak je vám na míru šitý Seat Altea XL. Místa víc než dost, velký zavazadlový prostor, spousta přihrádek a odkládacích skříněk. Prostě a jednoduše tak, jak by to mělo být v každém autě. Cestování si užijete i díky přehledné palubní desce, která má však mínus v použití tvrdých plastů. Motorově Seat Altea plní přesně to, co se od ní očekává a stejné je to i s jízdními vlastnostmi.

Cena: 558 900 Kč

8. Ssangyong Korando 2.0 D

Korejská automobilka si nejen u nás s modelem Ssangyong Korando stále hledá své zákazníky. Má důvod? problém zřejmě bude v jakési důvěřek této značce, protože model Korandi rozhodně není vůz, co by udělal ostudu. Prostorný interiér i pro cestujcíí vzadu, pohodlné a ergonomické sedačky, přehledná palubní deska s oranžovým podsvícením, ovladače a tlačítka hezky po ruce.....ale ano, nějaké mínusy zde také najdeme. Opět je o tradiční tvrdé plasty a docela hlasité zvuky motoru.

Cena: 549 900 Kč

7. Mitsubishi ASX 1.8 DI-D

Chcete jednoduchost s japonským nádechem a zároveń ostřílené sportovní, drsné až agresivní auto? Pak jděte do Mitsubishi ASX. Dokonale zpracované jak z vnějšku tak zevnitř.......A ten motor! Skvělá akcelerace, ještě skvělejší odhlučnění a dokonalé svezení. Jenže, problémem je podvozek. Závodnické choutky nechejte doma, nemuselo by se vám to vyplatit. Auto se při tvrdším najetí do zatáček dost nepříjemně naklání a s nerovnostmi si tlumiče také nechtějí příliš poradit. Pokud jste toto auto měli ve svém hledáčku, ještě jeho koupi raději zvažte.

Cena: 540 000 Kč

6. Volkswagen Golf 1.6 TDI

U tohoto modelu bysme se zřejmě v několika věcech opakovali, jako v případě modelu Golf Variant. Jasné je to, že Golf byl odjakživa velmi oblíbený mezi mladými řidiči. nabízí jak velmi povedené dílenské zpracování, tak i jistou dávku luxusu, komfortu a pocitu sportovního auta. Pokud zrovna netoužíte po kombíku, kdy vaše rodina není tak početná, Volkswagen Golf by jistě rád zaujal místo ve vaší garáži.

Cena: 536 900 Kč

TOP 5 nejlevnějších vozidel včetně toho vítězného si představíme v dalším díle našeho článku o nejlevněších rodiiných autem s pohonem 4x4.


Zdroj foto: foter.com

Aktuálně píšeme

Kontrolky v autě - které jsou důležité a co dělat když svítí | 31.10.2022

Jak si užít jízdu v terénním voze bezpečně? Tohle je naše rada | 21.09.2022

Jaká jsou nejoblíbenější garážová vrata | 23.08.2022

Komentáře ke článku

Re:Autor: axl123 | 05.06.2020 12:56
Dobrý den. Já přemýšlel o tom golfu, ale tady jsem viděl, že tam dělali odhlučnění. Máte nějakou zkušnost jak je to tam s hlukem a jestli bude odhlučnění potřeba? Díky

Vožit nový komentář
pátý den v týdnu

BAZAR VOZŮ 4x4 A SUV

do
do

MENU

Dříve než vyjedete do terénu, musíte se prokousat městem. Sledujte webkamery na motoristickém portálu Chcižít.cz.

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2012 - 2023 | nastavení cookies