Offroad Jamboree 2005

redakce

   Na místo konání do Stráže pod Ralskem jsme dorazili již v pátek kolem desáté. Pořadatelé již byli v plné práci a připravovali trialy, zázemí, záchodky, hospůdky, prostě vše co k správné terénní akci patří.
Nenechali jsme se zahanbit a také začali připravovat výstavku. Po zaparkování a vystavení vozů z produkce AMC (AUTO MAX CZECH), postavení stanu jsme ihned zprovoznili chlaďák, kompresor a nastartovali centrálu... a natočili první chlazené.
   Po obědě začali přijíždět první účastníci a kempovací prostor se začal pomalu zaplňovat. Provedli jsme servisní zásah naším vozem - přivlekli jsme občerstvovací karosu se spálenou spojkou (tedy spíš torzo karosy), obsluha občerstvení bohužel naše úsilí neodměnila ani štamprličkou. Páteční den jsme zakončili privátním pivním večírkem s grilováním.
   Sobotní ráno nás přivítalo pěkným slunečným počasím a najížděním dalších účastníků. Dopoledne byly otevřeny trialy a erzety. Divácky nejúspěšnější byla pravděpodobně laguna (pod záchodky) a velké kameny s kládami, kde někteří účastníci dokázali své vozy trápit řádnou dobu. Někde byla vidět lehká nervozita při čekání na jednotlivé disciplíny, ale při takovém počtu účastníků se nedá nic dělat a musí se to čekání v klidu vydržet. K večeru začalo jízdní nadšení pomalu opadat a začalo nadšení občerstvovací a zábavní. Vyhlášení výsledků a večerní program ve stanu G proložený komentátorem, muzikou a půlnočním překvapením (vlastně nevím jestli to bylo o půlnoci) - pavoučí ženou - splétající asi 50 m vlákna (kam se jí to vešlo? :) ) se nám moc líbilo. Na tomto místě musím upozornit na našeho kamaráda Hamouna, který se svojí silniční! samarou obsadil první místo v leštěnkách do 2000ccm v modré sekci!!!
   Nedělní dopoledne jsme si určili na probuzení a zabalení stanu a příslušenství a kolem oběda jsme vyrazili domů.
   Děkujeme organizátorům za pěkně připravenou akci a těšíme se na další.
                                                     Filip
                                               ATS Svárov

Aktuálně píšeme

Kontrolky v autě - které jsou důležité a co dělat když svítí | 31.10.2022

Jak si užít jízdu v terénním voze bezpečně? Tohle je naše rada | 21.09.2022

Jaká jsou nejoblíbenější garážová vrata | 23.08.2022

Komentáře ke článku

Vožit nový komentář
pátý den v týdnu

BAZAR VOZŮ 4x4 A SUV

do
do

MENU

Dříve než vyjedete do terénu, musíte se prokousat městem. Sledujte webkamery na motoristickém portálu Chcižít.cz.

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2012 - 2022 | nastavení cookies