Proč si sjednat povinné ručení online

Autor: placená inzerce

Sjednat povinné ručení si dnes můžeme několika různými způsoby. Je to možné například na pobočce, nebo prostřednictvím obchodního zástupce. Nyní se společně podíváme na důvody, proč si sjednat povinné ručení online. Tím prvním důvodem je to, že není třeba kamkoliv chodit. Takovou pojistku si totiž můžeme sjednat odkudkoliv. Třeba z pohodlí našeho domova. Stejně tak platí, že si lze pojištění sjednat také kdykoliv. Je jedno, v jakou denní nebo noční hodinu to bude, nebo jaký zvolíme konkrétní den v týdnu. I to je v podstatě jenom na nás samotných. Online možnost sjednání je dostupná neustále.

Přečtěte si také: ojeteauto.cz

 

Sjednat si povinné ručení online je velmi jednoduché

Dalším důvodem je to, že nás při takovém sjednání čeká i maximální jednoduchost. Pokud se rozhodneme sjednat si povinné ručení online, nemusíme obětovat více času, než jenom pár minut. Do online formuláře uvedeme několik údajů o nás samotných, stejně jako o pojišťovaném voze. Dále už potvrdíme návrh samotné smlouvy a v tu chvíli máme jistotu, že je kompletně hotovo. Po zaplacení nám je vygenerována zelená karta, kterou si vytiskneme a dáme do vozu. Za pár dní nám poštou přijde klasický její originál, stejně jako tištěná smlouva.

Přečtěte si také: chcizit.cz

 

Lze mít pojistku za nejlepší cenu na trhu

Ano, i to je ten důvod, proč realizovat sjednání právě tímto způsobem. Nezapomínejte totiž na to, že možnost tohoto sjednání neposkytují jenom samotné pojišťovny, ale také online srovnávače. Máte tak jistotu, že možnost povinné ručení online znamená i to, že si můžete jednotlivé pojišťovny porovnat. A to jak s ohledem na jejich parametry, tak samozřejmě také s ohledem na to, jak na tom jsou jejich ceny. A ty se mohou lišit i o několik tisíc korun. Právě díky tomuto srovnání a následnému sjednání budete mít jistotu, že právě vaše pojištění bude tím nejvýhodnějším, jaké jenom na trhu existuje.

 

zdroj foto: pixabay.com

 

Aktuálně píšeme

Kontrolky v autě - které jsou důležité a co dělat když svítí | 31.10.2022

Jak si užít jízdu v terénním voze bezpečně? Tohle je naše rada | 21.09.2022

Jaká jsou nejoblíbenější garážová vrata | 23.08.2022

BAZAR VOZŮ 4x4 A SUV

do
do

MENU

Dříve než vyjedete do terénu, musíte se prokousat městem. Sledujte webkamery na motoristickém portálu Chcižít.cz.

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2012 - 2023 | nastavení cookies