Půjčka na auto s FinMoney.cz

02.07.2015 | Autor: placená inzerce

Pokud se lidé rozhodnou vzít si půjčku, potom to vždy má jeden hlavní, určitý důvod. Poslední průzkumy jasně ukazují, že třetím nejčastějším důvodem jsou nečekané výdaje, druhým důvodem je koupě nemovitosti a tím třetím koupě auta. A to ať nového, tak i ojetého terénního. I proto se podíváme na to, jak auto koupit co nejpohodlněji, na co hledět při výběru půjčky, stejně jako se zaměříme i na aktuální možnosti na našem trhu.

 

Jakou půjčkou dnes můžeme auto financovat?

Možnosti jsou často stejné, jako bychom kupovali cokoliv jiného. K dispozici tak máme jak půjčky bankoví, tak samozřejmě i nebankovní. Zder je ale důležité říci, že banky se orientují spíše na oblast leasingů a půjčky nechávají nebankovním společnostem. To rozhodně není nijak špatná zpráva, jelikož i ty dnes dokážou snižovat úroky na skutečné minimum – pokud budeme konkrétní, tak i na jednotky procent. A to je pro nás rozhodně velké plus.

 

Jaké jsou podmínky získání?

Obecně platí, že u nebankovní společnosti jsou podmínky velmi benevolentní. A to platí i v případě, kdy kupujeme auto. Dokonce v tomto případě najdeme i jedno velké plus. Souvisí s ním fakt, že autem které kupujeme často také ručíme. A co to pro nás znamená? Ve většině případů to, že nejsme prověřováni tak, jako pokud si bereme půjčku na cokoliv. Výjimkou tak nemusí být ani půjčka bez příjmu. Tedy taková, kdy není třeba dokládat příjem. A jde to i bez nutnosti platit takzvanou akontaci, tedy první zvýšenou splátku. Pokud skutečně není vyžadována, poznáte to podle jasně specifikovaného lákadla, které zní: Nulová akontace.

 

Ideální je úvěr účelový

Jak jsme ve spolupráci s portálem Finmoney.cz zmapovali, dobré je jít také směrem účelového úvěru. A to proto, že právě on je spojený jak s jednoduššími podmínkami získání, tak i s možností získat nižší úrokové sazby. Na výběr máme hned z několika společností, které svou nabídkou mohou odpovídat plně našim potřebám. Poté už není nic jednoduššího, než si u nich zažádat, dostat peníze a následně doložit koupi vozu. Mnohdy je možné vše vyřídit i na pobočce konkrétního autobazaru, nebo autosalonu. I klasické cesta ale nemusí být nijak zdlouhavá, protože mnohdy máte peníze do druhého dne, přičemž vše vyřizujete z pohodlí vašich domovů.

 

Na nové, i ojeté auto

A co vás mnohdy také zajímá? Hlavně to, zda je možné za získané peníze koupit jak nové, tak i ojeté auto. Odpovědí je, že ani v tomto směru nejste nijak omezování. Podíváme-li se aktuálně na porovnání nebankovních půjček, které umožní auto financovat, výsledek je jasný. Není probléme získat třeba i 500 000 Kč. A tato suma logicky plně stačí jak na auto ojeté, tak i na nové. Tedy pokud se orientujeme hlavně na segment střední třídy. A to ve většině případů dnes lidé dělají.

Aktuálně píšeme

Nastavení cookies | 12.07.2022

Kde najdu nejlevnější povinné ručení? | 03.05.2022

Co dělat při autonehodě | 23.12.2021

Komentáře ke článku

Vožit nový komentář
pátý den v týdnu

BAZAR VOZŮ 4x4 A SUV

do
do

MENU

Dříve než vyjedete do terénu, musíte se prokousat městem. Sledujte webkamery na motoristickém portálu Chcižít.cz.

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2012 - 2022 | nastavení cookies