Recenze - auta 4x4

Suzuki Grand Vitara 2.0 5d

Vlastním teprve rok, ale zatím spokojenost. Interiér je kvalitně zpracovaný, v autě se pěkně sedí, vše perfekt. Řízení jde zlehka, motor tichý, jede v celém rozsahu otáček. Za pochvalu stojí také velký zavazadlový prostor.

Zobrazit více

Hyundai Santa Fe 2.2 crdi Elegance

Hyundai vlastním 2 roky, kdy jsem si jej zašel koupit jako nový vůz. Líbí se mi SUV a Hyundai přišel mému oku nejpřitažlivější. Nejdříve bych chtěl vyzdvihnout karoserii, která se jihokorejcům opravdu povedla. Interiér je taktéž dobře zpracovaný, jen trošku panel autorádia působí jako směs kasín v Las Vegas. Volant krásně padne do ruky, sedačky pohodlné, místa pro spolujezdce požehnaně. O síle motoru asi psát ani nemusím. Negativa jsou, že…

Zobrazit více

Suzuki Grand Vitara 2.0 HDi

Auto bylo zakoupeno v zahraničí a po dobu dvou let, kdy jej vlastním jsem neřešil žádnou poruchu, kromě klasického servisování atd. Co se týka zavazadlového prostoru, ten je dostačující a spokojenost u potenciálních kupců určitě bude. Místa u zadních sedadel je také vcelku dost, takže tady probém nevidím. Motor je živý a od toho jak jedete se odvíjí také spotřeba, která se pohybuje mezi 7,5 - 8 litry/100 km.

Zobrazit více

Lada Niva 1.9 TD

Výměna starých hadic v palivové soustavě a na ovládání spojky, dále oprava altíku. Jinak auto jezdí a zatím se další závada nevyskytla. Lada určitě není určená na nějaké dlouhé cesty, to je vcelku logické, upřednostní jí hlavně na vesnici nebo v místech, kde je velice špatná vozovka. S tou si dokáže Lada hravě poradit.

Zobrazit více

Kia Sportage 1.9

S Kiou jsem velmi spokojen. Interiér je naprosto přijatelný ceně. Celkový vzhled vozu chválím na výbornou. Pohodlí a bezpečnost jsou u tohoto auta zaručeny. Kia se při prudkých průjezdech zatáčkou nenaklání, drží velice dobře stopu. Jediná nevýhoda je ta spotřeba, která se pohybuje kolem 9 popřípadě 10 litrů. Ale s tím už do té koupě jdete. Kia vám to mnohonásobně vrátí jinde.

Zobrazit více

Suzuki Jimny 1.3

Perfektní klasický off-road s pevnými nápravami a redukční převodovkou. Jízdní parametry na silnici jsou při pohonu zadní nápravy překvapivě dobré. Vzhled a zpracování skvělé, pohodlí a bezpečnost. Spotřeba 7-8 l/100km. Jsem s autem spokojený.

Zobrazit více

Nissan Patrol 3.0 Di

Ač se může zdát, že Patrol bude patřit mezi kvalitní vozy, opak je pravdou. Už ani nevím, co všechno jsem na něm za tu dobu opravoval, ale vzpomíním si na novou převodovku, vstřikovací čerpadlo a už je mi zase na omdlení. Nevím, jestli to bylo špatnou koupí, ale je to auto za trest. Ale abych měl na něj i nějaké kladné věci, tak prostorný je až až, pohodlný rovněž. To je ale vše.

Zobrazit více

Toyota Land Cruiser 3.0

Velké plus u tohoto auta vidím ve spolehlivosti a bezporuchovosti. Interiér je dokonale propracován, jako první zaujme optitronové podsvícení přístrojové desky. Velmi pohodlná sedadla pro všechny cestující s loketními opěrky a místem na odkládání nápojů. Motor je výkonný, svěží, rychlý - takže bezproblémový. Průměrná spotřeba do 10 l/100.

Zobrazit více
« Předchozí Další »
1 5 10 14 15 16 17 18

RECENZE AUT 4x4 A SUV

Magazín bazar.autadoterenu.cz přináší recenze aut 4x4 a SUV. Zvažujete nákup ojetého offroad vozu? Dřív než si vyberete, pročtěte si naše auto recenze a budete moudřejší.

do
do

MENU

Dříve než vyjedete do terénu, musíte se prokousat městem. Sledujte webkamery na motoristickém portálu Chcižít.cz.

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2012 - 2024 | nastavení cookies