BMW X5 3.0 - recenze, uživatelský test

02.09.2014 20:42  
celkové hodnocení:

80 %

I přes vysokou spotřebu, kterou bych uvítal podstatně menší, jsem s tímto bávem spokojený. Výkonný motor a pohon 4x4 zajišťují perfektní požitek z jízdy, kterou si lze maximálně užívat. Bohužel ta spotřeba tomu odpovídá a mít v průměru 10 litrů na sto kilometrů není zrovna nějaká hitparáda. Podvozek patří mezi ty tvrdší, takže nerovnosti na silnicích, kór při rychlejší jízdě, docela cítím. Po čase si však lze navyknout a již to člověk víceméně nevnímá. Co se týče interiéru, tak ten je zařízen perfektně a hezky stylově + své dělá i komfortní výbava, se kterou je cestování velká paráda. Uvnitř je i dostatek místa pro spolujezdce, takže když jedeme někam dál ve čtyřech nebo v pěti lidech, tak není problém. Stejně tak to je s kufrem, do kterého se ovšem dostává trochu obtížněji, než jsem čekal. Důvodem je to, že vyklápěcí spodní díl je špatně dostupný. Kromě vysoké spotřeby jsem zjistil, že BMWčko je drahé i po jiných stránkách - opravách. Náhradní díly stály docela dost a za hubičku nebyla ani následná práce v servisu.


Shrnutí auto recenze BMW X5 3.0

Hodnocení

Jízdní vlastnosti

Komfort

Praktičnost

Celkové hodnocení v procentech pro BMW X5 3.0

80% ze 100%

Klady

- komfort,
- luxus,
- vzhled,
- motor,
- pohodlí,
- Bezpečnist

Zápory

- nákladný na servis a opravy

Komentáře ke článku

Vožit nový komentář
pátý den v týdnu

RECENZE AUT 4x4 A SUV

Magazín bazar.autadoterenu.cz přináší recenze aut 4x4 a SUV. Zvažujete nákup ojetého vozu BMW X5 ? Dřív než si vyberete, pročtěte si naše auto recenze a budete moudřejší.

do
do

MENU

Dříve než vyjedete do terénu, musíte se prokousat městem. Sledujte webkamery na motoristickém portálu Chcižít.cz.

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2012 - 2021

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK