Hyundai ix35 2.0 benzín - recenze, uživatelský test

14.10.2015 06:22  
celkové hodnocení:

100 %

Příjemné a spolehlivé auto za dobré peníze. Používám delší čas a jsem spokojen. Chtěl jsem vozidlo s vyšším posezem, lepším komfortem, případně i lepší průchodností mírně vyvýšeným terénem (nemyslím nějaký mega offroad). protože se mi delíš dobu líbil ix35 a po prohlídce vozu jsem usoudil, že by to šlo, tak jsem si ho vybral. U auta hodnotím kladně zdařilý interiér ve všech směrech, tedy od zpracování palubovky, přes zdařile zpracované sedačky až po prostor a komfortní výbavu. I cestující vzadu si mohou dopřát příjemné cestování. Kufr není příliš hluboký, ale já osobně nikdy neřešil, že by se mi do nej nic nevlezlo. Vybral jsem si Hyundai s benzínovým motorem o objemu 2,0. Tento typ motorizace mne nezklamal, je dravý, svižný, výborně akcelereuje i se svou hmotností. Hodnotím i dobré brzdy, které i po ujetí několik tisíc kilometrů od koupě nevykazují potřebnou výměnu. Tím se dostávám k podvozku auta. opět nemohu jinak, než chválou. Skělé jízdní vlastnosti, dobrá ovladatelnost, odhlučnění, práce tlumičů a pružení super.


Shrnutí auto recenze Hyundai ix35 2.0 benzín

Hodnocení

Jízdní vlastnosti

Komfort

Praktičnost

Celkové hodnocení v procentech pro Hyundai ix35 2.0 benzín

100% ze 100%

Klady

- líbivé auto,
- a prostě celkově auto

Zápory

- musím vynechat (alespoň prozatím)

Komentáře ke článku

Vožit nový komentář
pátý den v týdnu

RECENZE AUT 4x4 A SUV

Magazín bazar.autadoterenu.cz přináší recenze aut 4x4 a SUV. Zvažujete nákup ojetého vozu Hyundai ix35 ? Dřív než si vyberete, pročtěte si naše auto recenze a budete moudřejší.

do
do

MENU

Dříve než vyjedete do terénu, musíte se prokousat městem. Sledujte webkamery na motoristickém portálu Chcižít.cz.

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2012 - 2021

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK