Hyundai ix35 2,0 crdi - recenze, uživatelský test

05.09.2013 22:45  
celkové hodnocení:

95 %

Impozantní vůz, který vám dokáže zpříjemnit cestování. Hyundai mě oslovil jednak svým vzhledem a v neposlední řadě také vybaveností a jízdními vlastnostmi. Se svými 180 cm jsem potřeboval vůz, ve kterém bych se cítil uvolněný a nemusel bych řešit problém s prostorností, pohodlím a celkovým vnitřním designem. Takových vozů na trhu moc není, ale na jeden takový narazil. Hyundai ix35 vlastním již více jak tři roky a za tu dobu mám na vůz samou chválu. Jedná se o svižný, rodinný vůz s dobrou ovladatelností, bezpčnostní, jízdním komfortem a dobrou motorizací. Kvůli dlouhým přejezdům po ČR jsem volil naftový dvoulitrový motor, který je ekonomičtější. Průměrná spotřeba se pohybuje kolem 7 litrů. Díky velkému zavazadlovému prostoru není problém s převážením větších zavazadel. V případě naplnění mám k dispozici ještě střešní box. Opravy na vozidle dosud žádné nebyly, pouze pravidelné servisní kontroly a v rámci toho výměny náplní. Hyundai má určitě co nabídnout a je to vůz, který má motoristům opravdu co nabídnout. Za mne ho vřele doporučuji.


Shrnutí auto recenze Hyundai ix35 2,0 crdi

Hodnocení

Jízdní vlastnosti

Komfort

Praktičnost

Celkové hodnocení v procentech pro Hyundai ix35 2,0 crdi

95% ze 100%

Klady

- komfortní prvky,
- prostor,
- dynamický vůz,
- bezpečnost

Zápory

- nenalezl jsem

Komentáře ke článku

Vožit nový komentář




pátý den v týdnu

RECENZE AUT 4x4 A SUV

Magazín bazar.autadoterenu.cz přináší recenze aut 4x4 a SUV. Zvažujete nákup ojetého vozu Hyundai ix35 ? Dřív než si vyberete, pročtěte si naše auto recenze a budete moudřejší.

do
do

MENU

Dříve než vyjedete do terénu, musíte se prokousat městem. Sledujte webkamery na motoristickém portálu Chcižít.cz.

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2012 - 2021

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK