Isuzu Trooper 2.3 - recenze, uživatelský test

27.08.2012 10:09  
celkové hodnocení:

75 %

Isuzu bych charakterizoval jako spolehlivý teréní vůz s dostatečným potenciálem, výkoným motorem a dobrou průchodností terénem. V místech, kde jsem už počítal všechny svatý mě dokázal dostat ven a tehdy si zasloužil můj obdiv. Jelikož jsem třetí majitel a mohlo by se zdát, že auto i v zhledem k počtu najetých kilometrů má toho dost, opak je pravdou. Asi jsem kápnul na ten správný model, protože auto funguje na jedničku. Interiér není nějak honosný, ale tohle je pro méně důležitá věc. Místa pro cestující vzadu je dost a myslím, že i vyšší postavy nebudou mít problém se tam hezky usadit. Když zamířím k motoru, 2.3 benzín má dobrý zátah a jak už jsem psal v úvodu, dokázal mě vyhrabat i z těch největších sra*ek. Podvozek má ve standardním provedení dost měké přední torzní tyče, i při opatrné jízdě v terénu poměrně často propruží až na doraz, po úpravě předpětí je stav trochu lepší a auto si dokáže poradit i s těžší překážkou. Nevím, co dál k vozu napsat, je to asi na každým z vás, aby vyzkoušel co a jak. Za mě můžu říct, že za ty peníze je to docela jednoduché a pohodlné auto s velkou prostupností, ale na druhé straně taky s velkou spotřebou. Je to docela žrout.


Shrnutí auto recenze Isuzu Trooper 2.3

Hodnocení

Jízdní vlastnosti

bezproblémové

Komfort

Praktičnost

Celkové hodnocení v procentech pro Isuzu Trooper 2.3

75% ze 100%

Klady

- dobrá prostupnost terénem,
- pohodlí

Zápory

- místy koroze,
- spotřeba

Komentáře ke článku

Vožit nový komentář
pátý den v týdnu

RECENZE AUT 4x4 A SUV

Magazín bazar.autadoterenu.cz přináší recenze aut 4x4 a SUV. Zvažujete nákup ojetého vozu Isuzu Trooper ? Dřív než si vyberete, pročtěte si naše auto recenze a budete moudřejší.

do
do

MENU

Dříve než vyjedete do terénu, musíte se prokousat městem. Sledujte webkamery na motoristickém portálu Chcižít.cz.

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2012 - 2021

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK