Isuzu Trooper 3.0 - recenze, uživatelský test

26.08.2013 20:53  
celkové hodnocení:

80 %

Po 3 letech používání hlásím spokojenost. Moje počáteční obavy byly zcela zbytečné. Isuzu hodnotím jako skvělého pomocníka do lesa. Protože pracuji v lesnictví, rozhodoval jsem se mezi několika vozy, mimo jiné Lada Niva, Aro, ale nakonec po konzultaci se známým vyhrálo Isuzu. Je to cenově dostupný teréňák, který má zdařile provedený interiér. Plus dávám nejen vtnitřní kráse, ale také pohodlí, neboť sedačky jsou opravdu skvělé. Další plus dávám prostoru, se kterým i při výšce 188 cm nemám problém, a to ani v případě zadních sedadel. Třílitrový motor má zátah a reaguje podle vašich pokynů kdykoliv a za jakýkoliv podmínek. Spotřeba je sice vyšší, ale to se vzhledem k motorizaci a hmotnosti vozu dalo čekat. Jediný problém, co jsem řešil bylo prasklé rameno, protože jsem zavadil o docela velkej kámen. V terénu je Isuzu špičkové, vyhrabe se snad i z tohjo nejhoršího a to i v zimě. Koupi vozu hodnotím jako povedenou. Doporučuju všem, kteří uvažují o "pracovním" vozidle.


Shrnutí auto recenze Isuzu Trooper 3.0

Hodnocení

Jízdní vlastnosti

Komfort

Praktičnost

Celkové hodnocení v procentech pro Isuzu Trooper 3.0

80% ze 100%

Klady

- prostupnost terénem,
- cenová dostupnost,
- motor,
- jízdní vlastnosti

Zápory

- spotřeba,
- koroze

Komentáře ke článku

Vožit nový komentář
pátý den v týdnu

RECENZE AUT 4x4 A SUV

Magazín bazar.autadoterenu.cz přináší recenze aut 4x4 a SUV. Zvažujete nákup ojetého vozu Isuzu Trooper ? Dřív než si vyberete, pročtěte si naše auto recenze a budete moudřejší.

do
do

MENU

Dříve než vyjedete do terénu, musíte se prokousat městem. Sledujte webkamery na motoristickém portálu Chcižít.cz.

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2012 - 2021

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK