Mitsubishi Pajero Comon Rail - recenze, uživatelský test

18.05.2013 15:54  
celkové hodnocení:

90 %

Auto typu off road mám poprvé, nešel jsem ještě do koupi nového. Potřeboval jsem i něco levnějšího, takže v autobazaru po čtvrtém majiteli jsem si našel tenhle vůz, ve výborném stavu. Za celou dobu co ho vlastním, jsem měnil jen běžné věci typu jako filtry,olej, pak bylo třeba vyměnit sjeté pneumatiky a brzdové destičky, ale s tím už jsem počítal při koupi, když jsem si auto prohlídl. První věc co jsem jel vyzkoušet byl samozřejmě pohon a jeho možnost změny z 2x2 na 4x4. Vyzkoušeno, otestováno i více režímu při náhonu na všechna čtyři kola a paráda. Dokonce i v zasněném a rozbředlém poli se auto chovalo velmi sebejistě. To už spíš bylo horší se mnou jak vyváděla přitelkyně jak jsem to auto zaprasil, ale znáte ženský. Na kontrolním panelu Vám neustále auto ukazuje, co je v provozu, co je vypnuto či zamčeno. Při změně pohonu se chvíly čeká, než kontrolky doblikají a můžete pokračovat v jízdě. Nejlepší zážitek když se potřebujete zrelaxovat, zapadnou do kožené sedačky, zapnete si oblíbenou muziku, kterou si vychutnáváte z 12 reproduktorů a jedete si jak páni světa. Úžasný prožitek každou jízdu v něm.


Shrnutí auto recenze Mitsubishi Pajero Comon Rail

Hodnocení

Jízdní vlastnosti

Komfort

Praktičnost

Celkové hodnocení v procentech pro Mitsubishi Pajero Comon Rail

90% ze 100%

Klady

- Spolehlivý, bez závad, velice jisté jak v terénu, tak na silnici. pohodlí

Zápory

- Pár maličkostí by se dalo vyladit, napřiklad lepší materiál na kryt světel nebo nastavení rychlejšího přehození pohonu mezi 2x2 a 4x4.

Komentáře ke článku

Vožit nový komentář
pátý den v týdnu

RECENZE AUT 4x4 A SUV

Magazín bazar.autadoterenu.cz přináší recenze aut 4x4 a SUV. Zvažujete nákup ojetého vozu Mitsubishi Pajero ? Dřív než si vyberete, pročtěte si naše auto recenze a budete moudřejší.

do
do

MENU

Dříve než vyjedete do terénu, musíte se prokousat městem. Sledujte webkamery na motoristickém portálu Chcižít.cz.

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2012 - 2024 | nastavení cookies