Nissan Patrol 3,0 - recenze, uživatelský test

25.12.2012 09:26  
celkové hodnocení:

60 %

Tohle nebyla dobrá koupě. Vlastnil jsem starší Patrol a s ním problémy nebyly, ale už dosluhoval a tak přišla výměna za novější, ale ojetý. Po stránce vzhledu, komfortu nelze nic vytknout. Autop působí robustně a bezpečně, jezdí se mi v něm po této stránce dobře. Mám takový dobrý pocit, že přece jen je to terééní auto, takže jsme na tom po stránce bezpečnosti přeci jen líp, než třeba Renault Twingo :) Uvnitř taky paráda, dostatek místa, vyvýšený posez, takže všechno hezky vidím, ovladatelnost řazení pecka, tady taky problém není, ale horší už to je s motorem. Nejdříve přišlo přetěsnění a aby toho nebylo málo, tak kompletní výměna motoru. K tomu všemu se po čase přidalo vstřikovací čerpadlo, kulový čepy, brzdový obložení s destičkama a prasklá přední náprava. Do té doby byly jízdní vlastnosti Patrola bezrpoblémové a všude kam jsem chtěl vyjet, jsem se dostal, ať padal sníh, bylo bahno nebo cokoliv jinýho. Po předtím zmíněných závadách šel patrol z domu a nyní mám Nissan X-Trail.


Shrnutí auto recenze Nissan Patrol 3,0

Hodnocení

po motorové stránce určitě ne

Jízdní vlastnosti

výborné

Komfort

prostoru dostatek, sedačky perfektní

Praktičnost

Celkové hodnocení v procentech pro Nissan Patrol 3,0

60% ze 100%

Klady

- bezpečnost, komfort, jízdní vlastnosti

Zápory

- motor

Komentáře ke článku

Vožit nový komentář
pátý den v týdnu

RECENZE AUT 4x4 A SUV

Magazín bazar.autadoterenu.cz přináší recenze aut 4x4 a SUV. Zvažujete nákup ojetého vozu Nissan Patrol ? Dřív než si vyberete, pročtěte si naše auto recenze a budete moudřejší.

do
do

MENU

Dříve než vyjedete do terénu, musíte se prokousat městem. Sledujte webkamery na motoristickém portálu Chcižít.cz.

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2012 - 2020

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK