Nissan Qashqai 2,0 - recenze, uživatelský test

22.10.2015 09:17  
celkové hodnocení:

65 %

Opravdu jde jen o SUV nebo ještě spíše o hatchback maskovaný za SUV, ačkoliv jsem koupil pohon 4x4. Rozhodně zapomeňte, že byste s tím vyrazili byť jen do trochu náročnějšího terénu. Na to není stavěný. 4x4 má smysl zapínat jen na jízdě po sněhu na zasněžené vozovce. Ostatně kvůli tomu jsem to kupoval, abych se dostal v zimě bez větších problémů k chatě. Tam to má efekt. Jinak to jako terénní auto jen vypadá. Nissan Qashqai byl moje srdeční záležitost. Než jsem si ho koupil. Výsledek pokulhává za očekáváním


Shrnutí auto recenze Nissan Qashqai 2,0

Hodnocení

Jízdní vlastnosti

Jízdní vlastnosti jsou spíše horší. O co lépe auto vypadá, o to hůře se s ním jezdí. Na teréňáka nemá a do města a na české silnice se bohužel taky nehodí. Podvozek je tvrdý a hodně odskakuje.

Komfort

taky nic moc, dvakrát pohodlné to není. Málo místa.

Praktičnost

viz pohodlí. Jak je velký, tak je malý. A to platí nejen pro místa pro posádku, ale i pro kufr. Ten zrovna neoplývá prostorem, znám spoustu hatchbacků, které mají větší kufr. žádný velký náklad neodvezete a navíc se díky vysoké hraně nadřete... Výhodou oproti hatchbackům je ale zase vyšší posazení - je lepší rozhled i bezpečnost (minimálně subjketivně se cítím bezpečněji).

Celkové hodnocení v procentech pro Nissan Qashqai 2,0

65% ze 100%

Klady

- spolehlivost,
- motor

Zápory

- malý kufr,
- málo místa,
- skákání auta

Komentáře ke článku

Vožit nový komentář
pátý den v týdnu

RECENZE AUT 4x4 A SUV

Magazín bazar.autadoterenu.cz přináší recenze aut 4x4 a SUV. Zvažujete nákup ojetého vozu Nissan Qashqai ? Dřív než si vyberete, pročtěte si naše auto recenze a budete moudřejší.

do
do

MENU

Dříve než vyjedete do terénu, musíte se prokousat městem. Sledujte webkamery na motoristickém portálu Chcižít.cz.

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2012 - 2023 | nastavení cookies