Nissan Terrano 2.7 TDI - recenze, uživatelský test

31.12.2012 13:17  
celkové hodnocení:

85 %

Terrano hodnotím jako spolehlivé s dobrými jízdními vlastnostmi jak na silnici, tak v terénu. Interiér je komfortne vybaven a to natolik, že při cestování zapomínáte na rozbité silnice a jen si užíváte pohodlí a bezpečnopst vozu. Moto je jedna radost. Má sílu, tichý chod a zatím je plně spolehlivý. Spotřeba u tohoto motoru je stálá kolem 9-10 litrů. V případě ježdění v terénu a silném městském provozu může vyšplhat na 13 l. Terrano je zárukou kvalitně připraveného podvozku, což se hodí hlavně v zimním obodbí. Pohon 4x4 zajišťuje dostatečnou průchodnost i v tom nejhorším terénu. Mimo to je skvělý i na běžné ježdění po silnici, kdy auto nemá tendenci se naklánět a vyjíždět ze stpy v zatáčce. Prostoru je uvnitř vozu dostatek, problém nebudou mít i spolucestujcíí na zadních sedadlech - osobně odzkoušeno.


Shrnutí auto recenze Nissan Terrano 2.7 TDI

Hodnocení

Jízdní vlastnosti

Komfort

Praktičnost

Celkové hodnocení v procentech pro Nissan Terrano 2.7 TDI

85% ze 100%

Klady

- výborná průchodnost,
- motor,
- bezpečí,
- prostornost

Zápory

- dražší náhradní díly

Komentáře ke článku

Vožit nový komentář
pátý den v týdnu

RECENZE AUT 4x4 A SUV

Magazín bazar.autadoterenu.cz přináší recenze aut 4x4 a SUV. Zvažujete nákup ojetého vozu Nissan Terrano ? Dřív než si vyberete, pročtěte si naše auto recenze a budete moudřejší.

do
do

MENU

Dříve než vyjedete do terénu, musíte se prokousat městem. Sledujte webkamery na motoristickém portálu Chcižít.cz.

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2012 - 2021

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK