Škoda Octavia 4x4 2,5 tdi - recenze, uživatelský test

02.06.2013 22:31  
celkové hodnocení:

90 %

Na scouta jsem si pár let šetřil, jsem rád, že se podařilo a vozím si teď zadnici v pěkném autě, které mě zatím nikdy nenechalo ve štychu. Protože jsem milovník lyžování a potřeboval jsem nějaké auto do hor, po všech možných uváženích padla volba na scouta. Musím říct, že mi nabízí přesně to, co jsem chtěl. Má pěkný interiér, se spoustou prostoru nejen pro posádku, ale i zavazadla. Přepravil jsem zatím vše, co jsem potřeboval. Jak jsem v úvodu zmínil hory, každý ví, že scout je vybaven pohonem 4x4, který jsem již nesčetněkrát použil a vždy jsem s ním byl úspěšný. Je to supr věc. Stejně tak si pochvaluju cestování se scoutem - je klidné, příjemné, relaxační, jede se s ním vážně hezky. Podíl na tom má i naftový motor, se kterým dokáže jezdit za 7,5 litru.


Shrnutí auto recenze Škoda Octavia 4x4 2,5 tdi

Hodnocení

Jízdní vlastnosti

Komfort

Praktičnost

Celkové hodnocení v procentech pro Škoda Octavia 4x4 2,5 tdi

90% ze 100%

Klady

- světlá výška,
- průchodnost terénem,
- motor,
- interiér,
- zavazadlový prostor,

Zápory

- pořizovací cena

Komentáře ke článku

SkvěleAutor: Michaela | 19.07.2013 15:32
taky ji mám a spokojenost

Vožit nový komentář
pátý den v týdnu

RECENZE AUT 4x4 A SUV

Magazín bazar.autadoterenu.cz přináší recenze aut 4x4 a SUV. Zvažujete nákup ojetého vozu Škoda Octavia 4x4 ? Dřív než si vyberete, pročtěte si naše auto recenze a budete moudřejší.

do
do

MENU

Dříve než vyjedete do terénu, musíte se prokousat městem. Sledujte webkamery na motoristickém portálu Chcižít.cz.

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2012 - 2021

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK