Suzuki SX4 2.0 benzín - recenze, uživatelský test

18.12.2013 22:39  
celkové hodnocení:

60 %

Jedna z mých nejhorších koupí. Na jaře chci auto prodat. V podstatě od první chvíle, co jsem koupil Suzuki SX4, tak jsem neustále navštěvoval servis. Jednou to bylo nefunkční topení, potom zase problém s elektrikou. Naposled divné povrzávání zadní nápravy. Japonci SX4 pěkně dosrali. Zpočátku se mi auto líbilo nejen zvenku, ale i uvnitř, ale čeasem mě to přešlo a teď jen doufám, že někde nezůstanu viset. Dvoulitr motor špatný není, jede hezky, i řazení je paráda, ovladání taky není zlé, ale to pohodlí uiž je horší a hlavně podvozek je jeden velkej tankodrom, když přejedu nějakou menší díru. Tohle auto v žádném případě nedoporučuju.


Shrnutí auto recenze Suzuki SX4 2.0 benzín

Hodnocení

Jízdní vlastnosti

Komfort

Praktičnost

Celkové hodnocení v procentech pro Suzuki SX4 2.0 benzín

60% ze 100%

Klady

- ovládatelnost,
- motor

Zápory

- podvozek,
- furt nějaká porucha

Komentáře ke článku

reakce na výše uvedený příspěvekAutor: majitel také sx4 | 29.11.2014 22:03
V zásadě nemohu s výše uvedeným hodnocením souhlasit. Vlastním SX4 již 6 rokem a od koupi vozidla jsem investoval jen do oleje, filtrů a výměny předních destiček, jinak bez závad. Ukažte mi jiné auto v této cenové relaci, které má takové investice jako moje, a to auto užívám každý den v roce. Já jsem nadmíru spokojen, jen dodám, že se jedná o japonskou přímo výrobu, s pozdravem spokojený majitel SX4.
Suzuki SX4Autor: Petr | 17.12.2014 16:54
Suzuki SX4 je v cenové relaci velmi dobré auto. Nyní jsou motory vyráběné v Japonsku, auta v Maďarsku. Kvalita mi je ke vší spokojenosti.
Před kupi je třeba prohlédnpout o něco menší kufr, aby nedošlo s jeho velikostí k rozčarování. Poněkud tvrdší ppodvozek,. na rozdíl od kritiků, mi vyhovuje. Auto je i dostatečně prostorné s dobrou výbavou. Jízdní vlastnosti výborné.
Spokojený majitel.
Suzuki SX4Autor: Věra | 25.02.2016 09:17
Mám Suzuki SX4 už 5let. Bydlíme v horách, jezdím blátem, sněhem .... Jízda a parkování ve městech prima, protože to není žádné vyumělkované monstrum. Výbava vozu slušná, jen trochu menší kufr. Tohle jediné mínus vyváží nízká pořizovací cena vozu. Prostě perfektní auto pro ženu.
SX4Autor: Pavel | 17.04.2017 20:38
Vlastním SX4 od roku 2007. Japonec. 1x baterie oleje a pneu. Nic víc!Je to malý kocour.Předělaný ihned po koupi na LPG.

Vožit nový komentář
pátý den v týdnu

RECENZE AUT 4x4 A SUV

Magazín bazar.autadoterenu.cz přináší recenze aut 4x4 a SUV. Zvažujete nákup ojetého vozu Suzuki SX4 ? Dřív než si vyberete, pročtěte si naše auto recenze a budete moudřejší.

do
do

MENU

Dříve než vyjedete do terénu, musíte se prokousat městem. Sledujte webkamery na motoristickém portálu Chcižít.cz.

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2012 - 2024 | nastavení cookies