Suzuki Vitara 1997/RHW - recenze, uživatelský test

18.05.2013 16:14  
celkové hodnocení:

95 %

Tenhle vůz jsem si pořídíl přímo v Belgii, kde máme známé. Po celou dobu co tenhle vůz vlastním mě nepotkala ještě žádná zavažná závada. Píši vážná, protože věci jako výměna oleje, prasklá žárovka, pojistka či olejový filtry to neovlnivňuje samotnou kvalitu vozu a občas se to stane, nejde se tomu vyhnout, prostě se opotřebují a šmitec. Jízdní vlastnoti tohoto vozu jsou trochu jiné, auto má žebřinovitý rám, takže v zatáčkách trochu plave, ale zachvíly jsem si na to zvykl a uzpůsobil tomu jízdu, na dálnici je tenhle hřebec ovšem jako limuzína. Brzdy nutno podotknou, že jsou opravdu kvalitní, vzadu bubny a vepředu kotouče. Motor je dostatečně silný, že v terennů rozhodně nebudete mít problémy a když se motor dostatečně ohřeje hlučnost je srovnatelná se vznětovým motorem. Prostor poskytuje dostatek místa pro pohodlnou přepravu, zavazadlový zase zaručuje dost místa pro velký nákup, výlet na chatu nebo k moři. Sedačky mám v šedé kůži a celá interiér je dle toho sladěný. Vnějšek je v čené metalize, takže to krásně ladí na oko. Na závěr ješte o spotřebě, ta zavisí na řidiči, můj průměr se pohybuje zhruba okolo 8l/100km v kombinovaném provozu, takže se slušnou jízdou na dálnici v pohodě za 7l/100km.


Shrnutí auto recenze Suzuki Vitara 1997/RHW

Hodnocení

Jízdní vlastnosti

Komfort

Praktičnost

Celkové hodnocení v procentech pro Suzuki Vitara 1997/RHW

95% ze 100%

Klady

- Pohodlí, hodně místa, velká spolehlivost vozu

Zápory

- nemám nic co bych mohl uvést jako vážnější závadu

Komentáře ke článku

Vožit nový komentář
pátý den v týdnu

RECENZE AUT 4x4 A SUV

Magazín bazar.autadoterenu.cz přináší recenze aut 4x4 a SUV. Zvažujete nákup ojetého vozu Suzuki Vitara ? Dřív než si vyberete, pročtěte si naše auto recenze a budete moudřejší.

do
do

MENU

Dříve než vyjedete do terénu, musíte se prokousat městem. Sledujte webkamery na motoristickém portálu Chcižít.cz.

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2012 - 2021

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK