Volkswagen Touareg 4.2 - recenze, uživatelský test

22.08.2012 14:04  
celkové hodnocení:

0 %

Tak recenzi bych začal pochvalou za pělný vzhled vozu. Touareg se musí líbit každému. V černé barvvě je to opravodýv klenot. Další popis bych směřoval do interiéru. I tady není co vytknout, sedačky pohodlné, perfektní vyšší posez, takže s přehledem vše vidíte. Ovladače a vše ostatní máte jako řidič ihned při ruce. Řízení jde jedna báseň a mít vůz v automatu, jako mám já je nepředstavitelný komfort a o to víc si užívám cestování. cestující na zadních sedadlech si nemůžou stěžovat na nedosatek místa. Zavazadlový prostor pojme neuvěřitelné množsttví tašek a všeho možného, ale zase prrr, MPV to není :) Motoricky jede auto dobře, na výkon, sílu a zrychlení nemám ani jednu výtku. Ta přichází tehdy, až dojde slovo na spotřebu. Silný motor a těžké auto se musí odrazit ne celkové spotřebě, která je v průměru 13 litrů. Musím taky upozornit na drahé náhradní díly a tedy i větši investice při jakémkoliv servise. Už se mi několikrát stalo, že jsem musel řešit závadu na elektroinstalaci, většinou se jednalo o výměnu nějakého čidla nebo jen upadený kontakt. Měnil jsem všechny brzdové destičky a kotouče - už to bylo potřeba. A moje poslední investice byl nefunkční motorek stěračů. Když to vezmu kolem a kolem, tak z mého pohledu VW doporučuju, ale raději si pročtěte ostatní diskuze na tento vůz, protože je lepší být připraven na všechno a na údržbu a servis to je docela náročné auto.


Shrnutí auto recenze Volkswagen Touareg 4.2

Hodnocení

Jízdní vlastnosti

Komfort

Praktičnost

Celkové hodnocení v procentech pro Volkswagen Touareg 4.2

0% ze 100%

Klady

Zápory

Komentáře ke článku

Vožit nový komentář
pátý den v týdnu

RECENZE AUT 4x4 A SUV

Magazín bazar.autadoterenu.cz přináší recenze aut 4x4 a SUV. Zvažujete nákup ojetého vozu Volkswagen Touareg ? Dřív než si vyberete, pročtěte si naše auto recenze a budete moudřejší.

do
do

MENU

Dříve než vyjedete do terénu, musíte se prokousat městem. Sledujte webkamery na motoristickém portálu Chcižít.cz.

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2012 - 2019

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK