Renault Koleos má nové motory

09.06.2019 | Jan Prošek

Francouzská automobilová společnost Renault představila nový faceliftovaný model SUV Koleos. Změn je opravdu mnoho, nová maska či barva karoserie. Právě nově upravená čelní maska je hned na první pohled patrná. Není to však jediná změna.

 Vůz dostal také nový nárazník, změnila se také zadní část vozu, přibyla nová barva karoserie, která se jmenuje červená Vintage. Nových prvků se dočkal také interiér vozu. Asi tím nejzajímavějším je možnost nastavení opěradel zadních sedadel ve dvou polohách. Toto nastavení je vhodné pro cestování na krátké i dlouhé vzdálenosti. Své využití má tato funkce i při nasazení dětských sedaček.

Změn se dočkal také motor. Vůz dostal nové vznětové čtyřválce. Menší a slabší motor má výkon 110 kW a objem 1,8 litru. Silnější má objem dva litry a výkon 140 kW. Obě motorizace využívají automatickou převodovku X-Tronic.

Automobil také dostal nové bezpečnostní systémy, které už dokáží rozeznat i chodce. Prodávat se začně tento model zhruba za měsíc a první majitelé by je měli mít už v říjnu.

Aktuálně píšeme

Bude Porsche 911 jako SUV? | 25.02.2020

Lotus chystá SUV | 04.02.2020

Crossover UX nebude nejmenším modelem Lexusu | 24.01.2020

Komentáře ke článku

Vožit nový komentář
pátý den v týdnu

BAZAR VOZŮ 4x4 A SUV

do
do

MENU

Dříve než vyjedete do terénu, musíte se prokousat městem. Sledujte webkamery na motoristickém portálu Chcižít.cz.

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2012 - 2020

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK