Ve Frankfurtu se představí offroad od Audi

Jan Prošek

Autosalon ve Frankfurtu nabídne celou řadu zajímavých vozů, na které se určitě vyplatí počkat. Jedním z nich bude koncept od Audi, který nese název AI: TRAIL quattro. Jedná se o elektronický offroad budoucnosti.

Elektrické vozy jsou důležitým segmentem pro všechny automobilky a rozhodně se nikomu nevyplatí tuto sekci podceňovat nebo zanedbat. U společnosti Audi toto platí dvojnásob. Na autosalonu ve Frankfurtu nad Mohanem se představí tento koncept. Ukáže, že jízda terénem může být zajímavá a zábavná i s elektromobilem.

Kola jsou vystrčená co nejvíce do strany, aby se co nejvíce zvětšily nájezdové úhly. Pro perfektní výhled z auta vymysleli designéři obrovská okna. Pohon všech kol quattro se bude od těch předchozích technologií lišit. Půjde pravděpodobně o elektromotor pro každé kolo nebo pro nápravu.

Zároveň je pravděpodobné, že tento model hned tak do sériové výroby nepůjde. Audi nedávno představila E-Tron, což na nějaký čas vystačí. 12. září startuje autosalon v Německu, tam se o tomto vozu dozvíme prakticky veškeré informace.

Aktuálně píšeme

Přestavba aut pro firmy, myslivce či dobrodruhy | 20.12.2023

Kontrolky v autě - které jsou důležité a co dělat když svítí | 31.10.2022

Jak si užít jízdu v terénním voze bezpečně? Tohle je naše rada | 21.09.2022

Komentáře ke článku

Vožit nový komentář
pátý den v týdnu

BAZAR VOZŮ 4x4 A SUV

do
do

MENU

Dříve než vyjedete do terénu, musíte se prokousat městem. Sledujte webkamery na motoristickém portálu Chcižít.cz.

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2012 - 2024 | nastavení cookies