Ve Frankfurtu se představí offroad od Audi

25.08.2019 | Jan Prošek

Autosalon ve Frankfurtu nabídne celou řadu zajímavých vozů, na které se určitě vyplatí počkat. Jedním z nich bude koncept od Audi, který nese název AI: TRAIL quattro. Jedná se o elektronický offroad budoucnosti.

Elektrické vozy jsou důležitým segmentem pro všechny automobilky a rozhodně se nikomu nevyplatí tuto sekci podceňovat nebo zanedbat. U společnosti Audi toto platí dvojnásob. Na autosalonu ve Frankfurtu nad Mohanem se představí tento koncept. Ukáže, že jízda terénem může být zajímavá a zábavná i s elektromobilem.

Kola jsou vystrčená co nejvíce do strany, aby se co nejvíce zvětšily nájezdové úhly. Pro perfektní výhled z auta vymysleli designéři obrovská okna. Pohon všech kol quattro se bude od těch předchozích technologií lišit. Půjde pravděpodobně o elektromotor pro každé kolo nebo pro nápravu.

Zároveň je pravděpodobné, že tento model hned tak do sériové výroby nepůjde. Audi nedávno představila E-Tron, což na nějaký čas vystačí. 12. září startuje autosalon v Německu, tam se o tomto vozu dozvíme prakticky veškeré informace.

Aktuálně píšeme

Střešní nosiče Thule: nekompromisní švédská kvalita | 21.01.2020

Volkswagen poprvé ukázal nové Caddy | 29.12.2019

Lada 4x4 dostala nový facelift | 22.12.2019

Komentáře ke článku

Vožit nový komentář
pátý den v týdnu

BAZAR VOZŮ 4x4 A SUV

do
do

MENU

Dříve než vyjedete do terénu, musíte se prokousat městem. Sledujte webkamery na motoristickém portálu Chcižít.cz.

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2012 - 2020

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK