Známe českou cenu pro crossover Jaguar F-Pace

Autor: redakce

Český dovozce značky Jaguar zveřejnil ceník modelu F-Pace. jaké motorizace jsou k dispozici, za jakou cenu a co všechno obsahuje výbava si můžete přečíst v následujícím článku.

Než se pustíme do konkrétních cenových hladin, zopakujme si na úvod některé parametry modelu Jaguar F-Pace. Jeho délka činí 4 731 mm, v základní verzi váží 1 665 kg, na čemž má podíl větší množství implementovaného hliníku. Vnější design je z dílny Ianema Callumema, který si se svým týmem dal opravdu záležet. Suprově do přední části vozu zapadla třeba kompletně diodová úzká adaptivní světla.

Nejslabším motorem mezi zážehovými agregáty je čtyřválcový 2.0 Ingenium s výkonem 132 kW, kterého následuje třílitr V6 s dvěma turby a výkonem 221 kW. Benzínové motory zastupuje třílitr V6 s výkonem 250 kW, silnější verze má výkon navýšený o 30 kW. Převodovky jsou většinou osmistupňové samočinné, šestistupňová přímo řazená je pouze u nejlevnějšího dvoulitrového dieselu.

Jaguar F-Pace bude k dostání v pěti barevných variantách Pure, Prestige, Portfolio, R-Sport a S. Částku 2,23 miliónů korun si připravte u limitované edice First Edition s nejvýkonějším naftovým motorem. Za benzínový agregát pak zaplatíte 2,35 miliónů korun. Základní verze Pure je o něco málo chudší, ve výbavě jsou halogenová světla, manuálně nastavitelné sedačky, Bixenony s ostřikovači a denní LED.

Zdroj: Jaguar

Aktuálně píšeme

Přestavba aut pro firmy, myslivce či dobrodruhy | 20.12.2023

Kontrolky v autě - které jsou důležité a co dělat když svítí | 31.10.2022

Jak si užít jízdu v terénním voze bezpečně? Tohle je naše rada | 21.09.2022

Foto
Komentáře ke článku

Vožit nový komentář
pátý den v týdnu

BAZAR VOZŮ 4x4 A SUV

do
do

MENU

Dříve než vyjedete do terénu, musíte se prokousat městem. Sledujte webkamery na motoristickém portálu Chcižít.cz.

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2012 - 2024 | nastavení cookies