Recenze - auta 4x4

Mitsubishi ASX 1.6 Invite

Invite mám něco málo přes rok, jsem jeho třetím majitelem. Spotřeba je v létě příznivá, pohybuje se okolo 5,8 až 6,3 litru na sto kilometrů. V období zimy je spotřeba o něco vyšší, dostala se na hodnuto těsně pod sedm litrů na sto kilometrů. V zimě obvykle jezdím krátké tratě se studeným motorem, takře to může být dané právě tímto. Jedná se o mé druhé Mitsubishi a jsem zatím velmi spokojený. 

Zobrazit více

Mitsubishi ASX 1.6 benzin

Automobil jsem si koupil v roce 2016 a bylo zcela nové. Jezdím s ním krátké vzdálenosti - v České republice po městěch a mezi městy. Někdy ale i delší vzdálenosti - Chorvatsko, Slovensko či Švýcarsko. Motor je zcela dostačující, po dálnicích, kde to jde, jezdím klidně 160. Jsem milovník rychlé jízdy. Průměrná spotřeba je někde okolo 6,6, co jsem tak vypozoroval. Ale dá se jezdit také výrazně levněji. 

Zobrazit více

Land Rover Freelander 2.0TD4

Možná jsem měl štěstí,ale je to mé třetí vozidlo anglické výroby a dosud mě nepotkala jediná provozní závada. Dodržuji pravidelné servisní prohlídky po 20000km(cena ve značkovém servise cca 6-8000kč dle rozsahu provedení). Doposud vyměněny z důvodu běžného opotřebení provozem 2x brzdové destičky,1x přední kotouče a preventivně střední díl kardanu(visco)na 100000km,tak jak zkušenosti uživatelů doporučují.Kvalitní pneu Michelin celoroční vzorek…

Zobrazit více

Toyota RAV 4 2.0 D-4D

Motor. Sice výkon 85 kW není nijak závratný, ale Ravce to na svižné rozhýbání stačí. Výkon je přenášen na všechna čtyři kola pětistupňovou manuální převodovkou. Točivý moment 250 N/m je k dispozici v rozmezí 1800 – 3000 ot/min. Takže tento motor můžu do Ravky jen doporučit, disponuje dobrým zátahem, celkově slušnou dynamikou a dobrou spotřebou. Spotřeba. Na takto velký a těžký vůz s trvalým náhonem 4x4, s velkým čelním odporem až zárážející.…

Zobrazit více

Lada Niva 1.9TD

Před mou kopupí automobil dlouho stál, takže bylo potřeba vyměnit staré hadoce v palivové soustravě a na ovládání spojky. Zjistil jsem, že jsem si koupi auto, na které se mohu vždy a všude spolehnout. Neměnil bych. Sice je hlučnější, ale podlě mne to k tomuto typu aut prostě patří.

Zobrazit více

Toyota Tundra 4.7 V8 iForce

Jedná se o velice živé auto. Je pohodlné s klimatizací, elektrické ovládání zdcátek a nechyní ani vyhřívání. Automobil jsem si koupi za 33 000 Dolarů v době, kdy jsem ho k práci nezbytně potřeboval. Potřeboval jsem spolehlivé a bezporuchové auto. Lépe jsem si vybrat nemohl.

Zobrazit více

Dacia Duster Arctica

Mám dostatek zkušenosti, 20 let jsem používal vozy Ford, takže mohu srovnávat. Toto auto má vynikající podvozek, auto neutrhneš. Zatáčky s ním neřežu jako s Fordy, prostě se bojím, že ze zatáčky odskáču. To nic nemění na tom, že Duster je vhodný pro každodenní používání na českých silnicích. Menší kufr znamená, že auto není vhodné například pro převoz nábytku. Jednoduše: prostě navrdo 4x4 a jedem. 

Zobrazit více

Kia Soul Crdi

S autem jsem velmi spokojený, pokud se člověk snaží, není problém jezdit se spotřebou pod pět litrů na sto kilometrů. Podle mého názoru ideální volba pro čtyřčlennou rodinu. Jediná záporná stránka vozdila s diselovým motorem je těžší přední náprava. Celkově jsem velmi spokojený, na auto se mohu plně spolehnout.

Zobrazit více
« Předchozí Další »
1 2 3 4 5 6 10 14 18

RECENZE AUT 4x4 A SUV

Magazín bazar.autadoterenu.cz přináší recenze aut 4x4 a SUV. Zvažujete nákup ojetého offroad vozu? Dřív než si vyberete, pročtěte si naše auto recenze a budete moudřejší.

do
do

MENU

Dříve než vyjedete do terénu, musíte se prokousat městem. Sledujte webkamery na motoristickém portálu Chcižít.cz.

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2012 - 2024 | nastavení cookies