Kia Sorento 2,5crdi - recenze, uživatelský test

30.09.2014 15:01  
celkové hodnocení:

80 %

Sorento bylo v našem hledáčku delší dobu. Často se s přítelkyní pohybujeme v lese a k tomu účelu používat Fabii by bylo na brzký servis. Najít hezké a udržované Sorento je problém, ale asi se na mne usmála štěstěna, protože jsme od jednoho staršího pana z Rokycanska dovezli domů Sorento v super stavu a za dobrý peníze. Všude bylo vidět, že o auto bylo dobře pečováno. Nečekala nás ani nějaká větší investice, pán nám vše doložil a jediné, co nestihl, tak výmu oleje v motoru. Takže to byla první věc, kterou jsem podnikl. Auto má velmi hezký interiér, líbí se mi vyvýšený posez a tím pdáem lepší přehlednost. na nedostatek prosotru si stěžovat nemůžu a myslím, že stejně tak i cestující vzadu. Auto funguje skvěle, motor je tichy, kultivovaný, řazení funguje na výbornou. Auto se dobře chová i na silnici, ale teren mu je bližší. Nevýhodu bych viděl ve velikosti zavazadlového prostoru.


Shrnutí auto recenze Kia Sorento 2,5crdi

Hodnocení

Jízdní vlastnosti

Komfort

Praktičnost

Celkové hodnocení v procentech pro Kia Sorento 2,5crdi

80% ze 100%

Klady

- spotřeba,
- prostor,
- vzhled interiéru,
- motor

Zápory

- malý zavazadlový prostor

Komentáře ke článku

Vožit nový komentář
pátý den v týdnu

RECENZE AUT 4x4 A SUV

Magazín bazar.autadoterenu.cz přináší recenze aut 4x4 a SUV. Zvažujete nákup ojetého vozu Kia Sorento ? Dřív než si vyberete, pročtěte si naše auto recenze a budete moudřejší.

do
do

MENU

Dříve než vyjedete do terénu, musíte se prokousat městem. Sledujte webkamery na motoristickém portálu Chcižít.cz.

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2012 - 2021

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK