Kia Sorento

Nejhledanější recenze a uživatelské testy teréních aut

Audi

 - Q7

BMW

 - X3, X1, X5

Zobrazit/skrýt všechny značky »

Kia Sorento 2,5

Pro mne osobně kultivované a spolehlivé auto. Jezdím v něm už čtyři roky, má najeto zhruba 180 000 Km, vše zatím drží, sedí jak má. Po stránce vzhledu pěkné auto, ale daleko lepší je interiér. Cítím se v něm příjemně, pohodlně, vše tam je dobře zpracované, útulné..... Na místě řidiče sedím velmi rád, baví mě řídit Sorento, protože se lehce ovládá a celková jízda s ním je na pohodu. Spotřebu má Sorento zhruba 8 litrů.

Zobrazit více

Kia Sorento 2,5crdi

Sorento bylo v našem hledáčku delší dobu. Často se s přítelkyní pohybujeme v lese a k tomu účelu používat Fabii by bylo na brzký servis. Najít hezké a udržované Sorento je problém, ale asi se na mne usmála štěstěna, protože jsme od jednoho staršího pana z Rokycanska dovezli domů Sorento v super stavu a za dobrý peníze. Všude bylo vidět, že o auto bylo dobře pečováno. Nečekala nás ani nějaká větší investice, pán nám vše doložil a jediné, co…

Zobrazit více

RECENZE AUT 4x4 A SUV

Magazín bazar.autadoterenu.cz přináší recenze aut 4x4 a SUV. Zvažujete nákup ojetého vozu Kia Sorento ? Dřív než si vyberete, pročtěte si naše auto recenze a budete moudřejší.

do
do

MENU

Dříve než vyjedete do terénu, musíte se prokousat městem. Sledujte webkamery na motoristickém portálu Chcižít.cz.

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2012 - 2024 | nastavení cookies